Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Eurocash S.A.

Wiśniowa 11
62-052 Komorniki
wielkopolskie, Polska

kariera.grupaeurocash.pl

NIP: 7791906082

O Grupie Eurocash

Grupa Eurocash to największą polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Spółka współpracuje z ponad 90 tys. klientów, z których aż 70 tys. stanowią niezależni przedsiębiorcy prowadzący lokalne sklepy detaliczne w całej Polsce, których Eurocash wspiera w obszarze dystrybucji, marketingu, nowych technologii i edukacji.
Misją Grupy – od 26 lat jej istnienia na rynku – jest umacnianie i promowanie polskiej przedsiębiorczości oraz handlu niezależnego.

Zatrudniamy ponad 21 tysięcy pracowników w całej Polsce.

Łączymy wiele perspektyw w jednym miejscu – Pokaż nam swoją!

Trzy Segmenty – Wiele Możliwości

Poznaj strukturę naszej Grupy i znajdź miejsce dla siebie. Grupa Eurocash to również organizator znanych sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich takich jak: ABC, Groszek, Lewiatan, Euro Sklep, Gama, Duży Ben. Firma, w oparciu o placówki franczyzowe i własne, rozwija Delikatesy Centrum – największą sieć supermarketów w Polsce.

Sprawdź nasze oferty pracy i pokaż nam swoją perspektywę.

Zobacz jacy jesteśmy

Od 26 lat nieustannie rozwijamy polski rynek, co dzieje się za sprawą ludzi, którzy przedsiębiorczość mają we krwi. A Ty? Posiadasz gen przedsiębiorczości? Sprawdź, czy pasujesz do naszego zespołu!

Ostatnie wpisy dla Eurocash S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (224)