Dane kontaktowe

RTV EURO AGD

ul. Muszkieterów 15
02-273 Warszawa
mazowieckie, Polska

karieraweuro.pl

NIP: 5270005984

Chcemy zatrudniać najlepszych! Dlatego pracując w EURO możesz liczyć na wiele. W naszej ofercie są:

STABILNE ZATRUDNIENIE

Rozwój naszych Pracowników i ich poczucie bezpieczeństwa są dla nas ważne. Zatrudniamy na umowę o pracę oraz promujemy awans wewnętrzny. W ten sposób awansowało blisko 80% Pracowników, zajmujących obecnie stanowiska kierownicze w RTV EURO AGD.  Wielu wiąże się z EURO na lata. Jubileusze 10, 15 czy 20 lat zatrudnienia w naszej firmie świętujemy co roku.  Slogan „ludzie są ważni”, u nas naprawdę działa!!!

MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU KOMPETENCJI

„Wsparcie na starcie” to jeden z programów, za które wyróżniono nas godłem Solidnego Pracodawcy. Wspiera on nowych Pracowników w pierwszych dniach pracy. Ale to nie wszystko! Każdemu Pracownikowi oferujemy bogaty pakiet szkoleń uwzgledniających potrzeby firmy i pracownika. Ponadto już od dwóch lat  zapraszamy utalentowanych Pracowników do udziału w Programie Rozwoju Menedżerów. Celem programu jest rozwój kompetencji menedżerskich i przygotowanie Pracowników do pełnienia roli kierownika. Podczas cyklu szkoleń teoretycznych, praktycznych oraz zadań projektowych uczestnicy się zdobywają wiedzę jak zarządzać sprzedażą i zespołem sprzedażowym. W dotychczasowych dwóch edycjach Programu udział wzięło  prawie 170 Pracowników, spośród których do dziś awansowało ponad 60%.

PROMOCJA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

Oferujemy wyjątkowo korzystne ceny kart MULRISPORT, umożliwiając naszym Pracownikom korzystanie z kilku tysięcy obiektów sportowych na terenie całego kraju. Nasz Klub Biegacza zrzesza zarówno doświadczonych jak i początkujących sportowców, a EURO finansuje ich treningi oraz udział w biegach sportowych, w których odnoszą duże sukcesy!

OPIEKA MEDYCZNA I NIE TYLKO

Oferujemy korzystne stawki ubezpieczenia zdrowotnego, w ramach którego nasi Pracownicy mają dostęp do blisko 1400 placówek medycznych na terenie kraju, do lekarzy licznych specjalizacji i bogatego pakietu badań ambulatoryjnych. Taką ochroną Pracownicy mogą objąć również swoich najbliższych! Ponadto osoby zatrudnione w Euro, wraz z rodzinami, mogą przystąpić do ubezpieczenia na życie. Oferujemy również mniej typowe rozwiązania, na przykład ubezpieczenie rowerowe - dla cyklistów.

DBAŁOŚĆ O JAKOŚĆ ŻYCIA PRACOWNIKÓW ORAZ ICH RODZIN

Nasza firma wspiera również Pracowników – rodziców. Organizujemy liczne konkursy dla dzieci, dofinansowujemy wakacje potrzebującym, organizujemy staże dla maturzystów, a najlepszym w nauce opłacamy kursy językowe w Londynie.

NAGRODY

Wybieramy najlepszych Pracowników i ich nagradzamy, zarówno w konkursach miesięcznych jak i rocznych. Doceniamy staż pracy, organizujemy liczne Jubileusze.