Dane kontaktowe

Euler Hermes

Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5213231588

Poznaj nas

Euler Hermes to światowy lider sektora ubezpieczeń należności oraz uznany specjalista w obszarach gwarancji ubezpieczeniowych i odzyskiwania należności. Firma obecna jest w ponad 50 krajach, gdzie zatrudnia 5.800 pracowników. Euler Hermes jest członkiem Grupy Allianz.

W Polsce działamy od 1998 roku, początkowo pod nazwą Hermes Serwis Ubezpieczeń Kredytowych Sp. z o. o., prowadziliśmy działalność jako agent TU Allianz Polska S.A. Pozwoliło nam to już od samego początku zaoferować naszym klientom obsługę opartą o niezbędny potencjał finansowy i międzynarodowe standardy. Od 2004 roku, na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów RP, działamy samodzielne jako Towarzystwo Ubezpieczeń Euler Hermes S.A. Od tego czasu branża ubezpieczeń należności w Polsce znacznie się rozwinęła, a dzięki dostosowywaniu naszych produktów ubezpieczeniowych do zmieniających się potrzeb polskich przedsiębiorców, Euler Hermes uzyskał pozycję lidera na tym rynku.

W skład naszej grupy w Polsce wchodzą:

Towarzystwo Ubezpieczeń Euler Hermes S.A. które specjalizuje się w ubezpieczeniach należności handlowych, oraz gwarancjach ubezpieczeniowych.

Euler Hermes Collections Sp. z o.o. oferujące windykację polubowną i analizy branżowe.

Euler Hermes, Okurowska-Minkiewicz, Maliszewski - Kancelaria Prawna Sp. k. której specjalnością jest dochodzenie należności na drodze sądowej oraz szeroko rozumiane doradztwo prawne w działalności gospodarczej.