Dane kontaktowe

ETOS S.A.

ul. Bysewska 23
80-298 Gdańsk
pomorskie, Polska
[email protected]

www.etos.pl

Diverse to wiodąca marka spółki ETOS S.A., która rozwija sieć sprzedaży w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Diverse istnieje na rynku od 1993 roku, i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najszybciej rosnących w Polsce marek odzieży casual dla kobiet i mężczyzn.

#WeAreDiverse

Siła Diverse, to siła osób, które tworzą markę, wspólnie, stawiając na pracę zespołową, wzajemne zaangażowanie oraz doskonałą atmosferę wewnątrz firmy. 

Uwielbiamy angażowanie  się w różnego rodzaju działania promujące aktywny sposób spędzania wolnego czasu, przede wszystkim sporty extremalne. W roku 2020 staliśmy się partnerem technicznym rajdu Dakar, w tym przełomowym czasie, kiedy pierwszy raz odbył się on w Arabii Saudyjskiej. To wielkie wyzwanie, a dla nas zaszczyt, że nasza dedykowana kolekcja Dakar podbiła serca zapalonych rajdowców oraz kolejny kontynent, na którym była dostępna.

Zespół DIVERSE to miejsce fascynujących ludzi, ciekawych świata, twórczych i inspirujących. Możesz być członkiem naszego teamu!

Nie zwlekaj, aż opublikujemy informacje o konkretnym stanowisku, kochasz modę, masz pasję i chcesz się realizować - aplikuj! 

NASZE MARKI

DIVERSE jest marką dla ludzi poszukujących różnorodności, żyjących aktywnie, dla których strój jest manifestem sposobu życia – otwartości, spontaniczności i chęci odkrywania nieznanych obszarów, doświadczeń czy idei. Silny charakter, pewność siebie, pozytywna energia, świeżość to cechy, które definiują unikalną osobowość odbiorców marki. DIVERSE spełnia niebanalne wymagania ludzi aktywnych, ceniących wygodę, jakość oraz styl. Czerpie inspiracje z najnowszych modowych trendów, wybierając najbardziej interesujące i adaptując je do charyzmatycznego charakteru brandu. Dzięki temu, kolekcje są odzwierciedleniem niepowtarzalnego ducha marki.  

DIVERSE EXTREME TEAM, to siła, adrenalina, łamanie barier i moc, która drzemie tylko w wybranych. Marka znana jest ze swojego zamiłowania do sportów extremalnych, co wyraża poprzez zaangażowanie w liczne zawody i sponsoring męskich, niebezpiecznych aktywności. Daje możliwości by pokonywać siebie i doświadczać niemożliwego. Jednym z cyklicznych wydarzeń sponsorowanych od lat przez markę jest Diverse Night of the Jumps – gdzie pasja miesza się z męskością, dając odwagę do kolejnych niebezpiecznych skoków i akrobacji. Diverse Extreme Team to przekraczanie wewnętrznych granic, zarówno dla kibica, jak i sponsorowanego zawodnika, a docelowo, także klienta. Kolekcje tworzone pod tym brandem przeznaczone są głównie dla mężczyzn. Mrocznymi kolorami odzwierciedlają silny charakter marki, a mocne akcenty kolorystyczne to pewność bycia zauważonym! Dakar collection to jedna z licencjonowanych linii DEXT. Odzwierciedla szalone wyzwania, morderczą walkę o założony cel i misje, które muszą zostać spełnione, mimo piekącego słońca i trudnych warunków pogodowych – to sedno Diverse Extreme Team.

Kolekcja DEXT >> COALITION (CLTN) nieodłącznie kojarzona jest z aktywnym wypoczynkiem. DNA marki to śnieg i woda. Letnie sporty wodne tworzą klimat, w którym świetnie sprawdza się styl CLTN – barwy, młodość i wygoda. Zwiewne tkaniny z lekkimi motywami, podkreślane są wyrazistymi kontrastami barw. Markę cechuje komfort, tworzony w oparciu o wysoką jakość. Kolekcje zawsze uzupełniają akcesoria oraz dodatki w postaci czapek, daszków, okularów i klapek. Dzięki temu, można śmiało mieszać sport ze swobodnym stylem.  

MISHA to najmłodsza marka, stworzona tylko dla kobiet i z myślą o nich. Zna kobiety, bo tworzą ją kobiety. Prawdziwe indywidualistki, szukające trendów i inspiracji, dążące do tego, by zrealizować kobiece marzenie o modzie. Misha jest stylem sama w sobie, impulsem i natchnieniem. Stworzona dla kobiet, chcących się wyróżnić, dbających o wysoką jakość, elegancję i nieprzytłaczającą lekkość stylu. Inspirowana najnowszymi trendami, z dbałością o każdy szczegół. 

DIVERSE GREEN

Nasza ekoświadomość  przejawia się w trosce o naszego Klienta, ale także o środowisko naturalne. Dbamy o zrównoważony proces produkcji naszych ubrań z wykorzystaniem materiałów przetworzonych lub surowców pozyskanych w sposób ekologicznie naturalny.  

DIVERSE GREEN to kategoria produktów, w której szczególnie dbamy o wysoką jakość oraz naturalność, w rozumieniu ekoodpowiedzialności naszego biznesu. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)