Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.

ul. Annopol 3
03-236 Warszawa
mazowieckie, Polska

grupaessilor.pl/eolp

NIP: 5242402213

ETAP 1

Wyślij CV

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu – zwyczajnie aplikuj!
To co dla nas jest bardzo ważne, to Twoje bezpieczeństwo, dlatego rekrutacja prowadzona jest w maskach, z zachowaniem dystansu społecznego. Dodatkowo, zostaniesz poproszony o pomiar temperatury.

ETAP 2

Rozmowa telefoniczna

Na podstawie przesłanego CV zapoznamy się dokładnie z Twoim profilem zawodowym. Jeżeli nasz rekruter zadzwoni do Ciebie, przygotuj się na krótką rozmowę przez telefon. Pozytywny wynik tej rozmowy to zaproszenie na spotkanie z nami.

ETAP 3

Spotkania

W trakcie tego etapu będziesz mógł poznać swojego przełożonego i osobę z Działu HR. Niektóre spotkania odbywają się na terenie naszej firmy, a inne mają charakter zdalny.

ETAP 4

Wycieczka, czyli poznaj nas od środka

Osobom, które będą pracować bezpośrednio na Produkcji lub w obszarze naszego Centrum Dystrybucji, dajemy możliwość zobaczenia na czym będzie polegać ich praca i w jakich warunkach się odbywa. Jest to wyjątkowa okazja poznania z bliska jednej z najnowocześniejszych fabryk Essilor na świecie!

ETAP 5

Witaj w Essilor!

Jeżeli stwierdzisz, że chcesz związać się z naszą firmą na dłużej i my zdecydujemy, że możesz dołączyć do naszego zespołu – otrzymasz od nas ofertę pracy. Od tego momentu będziemy się z Tobą kontaktować, aby krok po kroku przeprowadzić Cię przez wszystkie etapy wejścia do naszej firmy.