Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.

ul. Annopol 3
03-236 Warszawa
mazowieckie, Polska

grupaessilor.pl/eolp

NIP: 5242402213

Opieka medyczna

Każdy nowy pracownik otrzymuje opiekę medyczną w firmie LUX-MED. Świadczenia usług medycznych obejmują zarówno badania medycyny pracy, jak i inne konsultacje lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne, laboratoryjne, rehabilitację etc. Dodatkowo, każdy z pracowników ma prawo do wykupienia na preferencyjnych zasadach opieki medycznej w LUX MED dla swojej rodziny, rodziców, partnerów życiowych.

Kantyna

W naszej firmie mamy stołówkę, w której można zjeść dofinansowany ciepły posiłek w trakcie pierwszej i drugiej zmiany. Dodatkowo, możesz korzystać bezpłatnie z dostępnych napojów tj. wody, kawy, herbaty, czekolady. Ponadto mamy do dyspozycji automaty, w których możesz zakupić kanapki, słodkie bułki, słodycze, zupy i pozostałe napoje.

Dofinansowanie do świąt, wakacji oraz na cele kulturalno-sportowe

Od kilku lat w firmie organizujemy dla pracowników dofinansowania w postaci przelewu na przedpłacone karty podarunkowe. Dofinansowania te mają miejsce kilka razy w roku na dwie karty – ogólną lub sportowo-kulturalną. Najczęściej, bo zarówno z okazji świąt, jak i przed wakacjami zasilana jest karta ogólna. Kartami można płacić w sklepach na terenie Polski a także można robić nimi zakupy przez Internet. 

Dodatek za staż pracy

Ponieważ celem naszej firmy jest wiązanie się z pracownikami na lata, dla naszych długoletnich pracowników wprowadziliśmy dodatek za staż pracy, który wypłacamy raz w roku kalendarzowym w okresie świątecznym wraz z wynagrodzeniem za grudzień. Jego maksymalna wartość po 10 latach pracy na umowę o pracę wynosi 8% rocznego wynagrodzenia. 

Plan Zakupu Akcji, czyli Program Oszczędnościowy

Celem tego programu jest umożliwienie zainteresowanym pracownikom inwestowanie w akcje naszej Spółki – Matki, tj. EssilorLuxottica, notowanej na giełdzie papierów wartościowych w Paryżu. Co miesiąc pracownik inwestuje zadeklarowaną przez siebie kwotę, a firma dopłaca ze swojej strony drugie tyle na tę inwestycję. Intencją EssilorLuxottica jest to, aby jak największa część akcji należała do pracowników. 

Deputaty

Każdemu pracownikowi oferujemy raz w roku kalendarzowym tzw. deputat, czyli parę darmowych soczewek okularowych produkowanych przez EOLP. Mogą to być najbardziej nowoczesne soczewki oferowane w naszym katalogu. Pracownik może zamówić soczewki dla siebie lub dla bliskiej osoby. Dodatkowo, kilka razy w roku każdy Pracownik ma prawo do zakupu soczewek na preferencyjnych warunkach.

Imprezy integracyjne

Każdego roku organizujemy dla pracowników spotkania integracyjne. Jak dotąd, były to bądź wyjazdy weekendowe w gronie pracowników, pikniki o charakterze sportowo – rekreacyjnym dla rodzin pracowników bądź imprezy karnawałowe lub andrzejkowe. W trakcie integracji Pracownicy mogą lepiej się poznać oraz spędzić ze sobą więcej czasu w mniej formalnych okolicznościach.

Szczepienia przeciwko grypie

Co roku nasza firma organizuje szczepienia przeciwko grypie dla wszystkich chętnych pracowników. Szczepienia są wykonywane w siedzibie firmy, zazwyczaj we wrześniu lub październiku. 

Ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)

Wszyscy Pracownicy Essilor, począwszy od pierwszego dnia pracy, są objęci dodatkowym Grupowym Ubezpieczeniem NNW. Obejmuje ono wszystkich pracowników, zatrudnionych na umowę o pracę przez cały okres trwania zatrudnienia, bez względu na datę zatrudnienia i rodzaj umowy. Polisa ta obejmuje ochronę pracowników na obszarze całego świata przez 24 godziny na dobę i dotyczy wszelkich nieszczęśliwych wypadków (nie tylko podczas pracy). 

Ubezpieczenie grupowe

W naszej firmie jest możliwość dołączenia na preferencyjnych warunkach do odpłatnego ubezpieczenia grupowego dla pracowników i członków ich rodzin. Ubezpieczenie to obejmuje świadczenia z tytułu śmierci ubezpieczonego, urodzenia dziecka, zgonu rodziców, teściów, poważnych zachorowań, leczenia szpitalnego itp. Ochrona ubezpieczeniowa przez 24 godziny w kraju i poza jego granicami.