Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.

ul. Annopol 3
03-236 Warszawa
mazowieckie, Polska

grupaessilor.pl/eolp

NIP: 5242402213

O Essilor

Każde działanie, jakie podejmujemy, determinuje nasza misja, wyrażona w słowach „poprawa jakości życia poprzez poprawę widzenia”.

Grupa Essilor wykorzystuje swoją wiedzę w zakresie ochrony i korekcji wzroku do projektowania, produkcji i dystrybucji wysokiej jakości produktów i usług za pomocą innowacyjnych modeli biznesowych. Obecnie zapewnia rozwiązania korygujące wzrok i chroniące oczy 7,4 miliarda ludzi na świecie.

NASZA MISJA: POPRAWA JAKOŚCI ŻYCIA POPRZEZ POPRAWĘ WIDZENIA

7,4 miliarda ludzi na świecie powinno dbać o swoje oczy i chronić je. 4,6 miliarda osób potrzebuje korekcji, spośród których 2,5 miliarda jej nie posiada. Właśnie dlatego, aby sprostać temu wyzwaniu, koncertujemy się na zapewnianiu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb wzrokowych.

EOLP

W 2002 roku Essilor uruchomił w Warszawie swoje docelowo najnowocześniejsze i największe laboratorium w Europie – Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o., w skrócie EOLP.

O solidnej, wypracowanej pozycji na rynku optycznym świadczy skala i różnorodność aktywności w ramach laboratorium EOLP – obok produkcji najbardziej zaawansowanych technologicznie soczewek okularowych dla klientów z całej Europy, EOLP to także największa szlifiernia i montownia okularowa w Europie oraz Centrum Dystrybucyjne obsługujące kilka kontynentów.

Dziś Essilor Optical Laboratory Polska to ponad 600 osób, którzy przy dużym wysiłku lecz z niezwykłą pasją przyczyniają się do realizacji misji firmy, czyli poprawy jakości życia poprzez poprawę jakości widzenia. Atmosfera pracy, system szkoleń, a zwłaszcza troska o właściwą motywację pracowników sprawia, iż zatrudnienie w EOLP uważane jest za prestiżowe. Stworzone tutaj warunki pracy pozwalają stymulować rozwój pracowników oraz przyciągać zarówno specjalistów, jak i ludzi z niewielkim doświadczeniem, za to z dużym potencjałem. Essilor Optical Laboratory Polska to bardzo stabilny pracodawca - na uwagę zasługuje fakt, że ponad 72% naszej kadry, to pracownicy z ponad 3 letnim stażem a średni staż w naszej firmie to prawie 8 lat.

Wolontariat pracowniczy

Powiedzieć, że pracownicy wierzą w misję firmy, to za mało. Dla wielu z nich misja stała się ich sprawą osobistą. To wspaniali ludzie z ogromnym potencjałem i pozytywną energią do działania. Postanowiliśmy spożytkować tę energię, nadać jej kierunek, który pozwoli podnieść jakość życia lokalnej społeczności i sprawić, że pozytywny efekt będzie długofalowy.

Tak narodził się program „Widzę z klasą”.

Dzięki tej akcji tworzymy prawdziwą, długotrwałą wartość dla lokalnej społeczności. Włączenie do projektu dzieci pracowników pozwala na silne zaangażowanie załogi w misję firmy i uczynienie ich ambasadorami marki.

Drugim programem w ramach wolontariatu pracowniczego jest organizowany przez Grupę Essilor Polska inicjatywa „Zobacz Lepszą Przyszłość”. Grupa Essilor Polska otrzymała za tą inicjatywę ogromne wyróżnienie, tytuł „Dobroczyńca Roku”, w ramach którego wyłoniono najbardziej odpowiedzialne społecznie polskie firmy. Prezentowany program „Zobacz lepszą Przyszłość” zwyciężył w kategorii „Wolontariat pracowniczy”.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)