Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Essentra Packaging Sp. z o.o.

ul.Tokarska 25
20-210 Lublin
lubelskie, Polska
[email protected]

NIP: 5272643246

KIM JESTEŚMY?

Essentra Packaging Sp. z o.o. w Lublinie jest częścią międzynarodowej Grupy Essentra. Jesteśmy uznanym producentem opakowań kartonowych z nadrukiem oraz etykiet samoprzylepnych dla branży kosmetycznej oraz farmaceutycznej. Od początku istnienia firmy tworzymy unikatowe rozwiązania, co sprawia, że naszymi Klientami są renomowane marki, mające swoje zakłady na całym świecie.

Naszą największą wartością byli, są i będą Pracownicy. To specjaliści w swoich dziedzinach, zaangażowani w to co robią, aby dostarczyć produkt najwyższej jakości. Razem tworzymy swoje miejsce pracy, razem rozwiązujemy problemy i razem świętujemy sukcesy. Dlatego już dziś postaw na swój rozwój i dołącz do naszego zespołu.

PRAKTYKI I STAŻE

Chcesz zobaczyć, jak wygląda praca w Logistyce, Księgowości, IT czy Dziale Prepress? A może interesuje Cię odbycie praktyk na wydziałach produkcyjnych w ramach praktyk zawodowych? Zapraszamy do przesłania swojego CV na adres: [email protected]

Każdemu praktykantowi przypisujemy Opiekuna/Mentora, który wprowadza praktykanta w zakres obowiązków oraz zasady i procedury obowiązujące w firmie. Na czas praktyk staniesz się częścią zespołu i będziesz wykonywać zadania, które na co dzień wykonują pracownicy etatowi.

Po zakończeniu praktyk otrzymasz od nas firmowe zaświadczenie o zadaniach, jakie wykonywałaś/-łeś podczas praktyk.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)