Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Espersen Poland

ul. Mieszka I 29
75-124 Koszalin
zachodniopomorskie, Polska
[email protected]

www.espersen.com

Druga lokalizacja:

Espersen Poland

ul. BOWID 15
75-209 Koszalin
zachodniopomorskie, Polska
[email protected]

www.espersen.com

Kim jesteśmy?

Espersen to jeden z wiodących dostawców mrożonych produktów rybnych w branży FMCG dla największych europejskich sieci handlowych. Naszą obecną pozycję osiągnęliśmy dzięki wieloletniej, bliskiej współpracy z naszymi klientami, dla których jakość, odpowiedzialności i zrównoważone rybołówstwo stanowią najważniejsze wymagania. Dlatego Espersen jest dziś światowym liderem w produkcji filetów, ryb panierowanych, porcji specjalnych, porcji z ciastem francuskim oraz dań gotowych. Obejmujemy  cały łańcuch wartości od filetowania, aż do gotowego produktu.

Espersen jest międzynarodową firmą posiadającą zakłady produkcyjne w sześciu miejscach w Europie i Azji. Naszym jasno wyznaczonym celem jest nieustanny wzrost  poprzez wdrażanie innowacji oraz bliskie partnerstwo z naszymi klientami –oznacza to ciągłe podnoszenie wymagań dotyczących doskonalenia naszych produktów i procesów.

Dołącz do nas!

  • W Polsce Espersen związany jest od ponad 25 lat z Koszalinem- to właśnie tu zlokalizowane są największe jednostki produkcyjne. 
  • 2 spółki; 3 fabryki i 2000 pracowników.
  • Jesteśmy największym Pracodawcą w regionie, wiemy czego potrzebują nasi pracownicy.
  • Razem tworzymy środowisko pracy - sprawdź, czy chcesz stać się jego częścią!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)