Dane kontaktowe

Esotiq & Henderson S.A.

ul. Budowlanych 31c
80-298 Gdańsk
pomorskie, Polska
Telefon: 58 728 48 00
Fax: 58 728 48 01
[email protected]m

www.esotiq.com

NIP: 5833117220

o nas

Esotiq & Henderson S.A. to polska firma, działająca od 10 lat na rynku bieliźnianym. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i sprzedażą bielizny, odzieży oraz kosmetyków. W ramach naszej organizacji działa międzynarodowa sieć salonów sprzedaży oraz sklep internetowy. Szukamy partnerów do różnych obszarów biznesowych, m.in. do rozwoju sieci salonów franczyzowych. 

Praca dla nas to nie tylko sprzedaż ale także biuro centrali oraz magazyn. W Gdańsku mieści się główna siedziba naszej firmy, gdzie znajdziesz pracę w jednym z kilku działów, m.in. dziale Projektowym, Operacyjnym czy E-commerce. Wszędzie dbamy o te same wartości i przyjazna atmosferę. Zespół Esotiq to ludzie zaangażowani w realizowane projekty, posiadający ogromne doświadczenie i mający wysokie ambicje. 

Ponad 80% obecnych menadżerów i kierowników awansowało w ramach rekrutacji wewnętrznej. Stwarzamy warunki do samodzielności i ciągłej nauki. U nas panuje atmosfera, która łączy na długo- co roku obchodzimy jubileusze pracowników z wieloletnim stażem. Ogromną cześć życia spędzasz w pracy , wybierz miejsce, które da Ci dobrą energię i ciekawe wyzwania.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)