Dane kontaktowe

Esotiq&Henderson S.A.

Szybowcowa 8a
80-298 Gdańsk

NIP: 5833117220

Poznaj Nas

ESOTIQ & Henderson SA to lider rynku bieliźnianego w Polsce. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą bielizny damskiej i męskiej. W ponad 300 salonach ESOTIQ w Polsce, Niemczech i na Ukrainie oferujemy szeroki wybór asortymentu oraz profesjonalne dopasowanie biustonosza do typu sylwetki (brafitting). Naszą bieliznę projektujemy z wielkim poszanowaniem potrzeb nowoczesnych i świadomych swojego ciała kobiet. Zniewalające projekty ESOTIQ powstają w doświadczonym zespole projektowym oraz udziale inspirujących gości m.in.: top modelki Joanny Krupy oraz wschodzącej gwiazdy Sandry Kubickiej.

Bardzo ważny jest dla nas komfort naszych klientów i pewność siebie jaką zyskują, nosząc elegancką i funkcjonalną bieliznę.

ESOTIQ & Henderson SA rozwija się bardzo dynamicznie, co daje niepowtarzalną możliwość współtworzenia tej firmy. Nowym pracownikom chcemy zagwarantować możliwość stabilnego rozwoju w przyjaznej atmosferze organizacyjnej.

Dowiedz się więcej na www.ESOTIQ.com

Dołączając do zespołu, możesz liczyć na:

- możliwość wyboru najbardziej optymalnej dla Ciebie formy zatrudnienia,

- korzystanie z programów pracowniczych: opieki medycznej, dodatkowego ubezpieczenia, karty MULTISPORT w preferencyjnych cenach,

  • lekcje języka angielskiego,
  • stabilność zatrudnienia,
  • udział w nowatorskich projektach,
  • zniżki pracownicze,
  • udział w imprezach pracowniczych,
  • ciekawe wyjazdy.

Co nas wyróżnia

Każdy głos jest dla nas unikalny i cenny. Pracując w Esotiq&Henderson SA, jesteś nie tylko częścią zespołu – jesteś również ważnym ogniwem, które może współtworzyć strategię i wizję tej firmy.

Proces rekrutacji wygląda następująco

Praca w centrali

po wysłaniu aplikacji na interesujące stanowisko, wybrani kandydaci dostaną zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, którą przeprowadza lider działu. Po najczęściej dwóch spotkaniach pojawi się informacja o finale spotkania. O swojej decyzji poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie.

Jeśli wiec jesteś gotów zmierzyć się z wyzwaniami w Esotiq&Henderson SA i moda leży w sferze Twoich zainteresowań, koniecznie musisz do nas napisać.

 

Praca w salonie

po wysłaniu aplikacji lub złożeniu jej w konkretnym sklepie, kierownik salonu lub regionalny kierownik sprzedaży skontaktują się, aby umówić spotkanie z wybranymi kandydatami. Po spotkaniu dowiesz się o decyzji kierownika – telefonicznie lub mailowo.

Jeśli w kontaktach z ludźmi czujesz się naturalnie i sprzedaż bezpośrednia sprawia Ci przyjemność, a do tego uwielbiasz piękne rzeczy, to jest to praca dla Ciebie. Napisz do nas.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)