Dane kontaktowe

eSky.pl S.A.

Al. Murckowska 14a
40-265 Katowice
śląskie, Polska
[email protected]

www.esky.pl/o-nas/kariera

Oddziały

BIURO LOKALNE eSky.pl

ul. Wołoska 22
02-675 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.esky.pl

HUBY KOMPETENCYJNE: eSky.ro

Calea Văcărești nr.391
Clădirea Sun Plaza etaj 3, sector 4
040055 București
Ilfov, Rumunia

www.esky.ro

esky.bg

1 Sofiyski Geroy Str. Fl. 3
1612 Sofia
Sofijski, Bułgaria

www.esky.bg

eDestinos.com.br

Rua Ramiro Barcelos 1373, 2° andar
90035-006 Porto Alegre - Rio Grande do Sul
Bairro Independência, Brazylia

www.edestinos.com.br

Kim jesteśmy?

Wszystko zaczęło się w 2004 roku w Radomiu od prostej wyszukiwarki lotów. Teraz eSky to jedna z największych firm działających w obszarze OTA (Online Travel Agency). Pomagamy naszym klientom zaplanować każdą podróż, zapewniając kompleksową obsługę i pełen wachlarz usług – bilety lotnicze, hotele czy ubezpieczenia. Jesteśmy obecni na kilkudziesięciu rynkach międzynarodowych, i ciągle się rozwijamy! Z naszych usług korzystają mieszkańcy całego świata – od Polski, przez Wielką Brytanię, po Brazylię czy Peru.

Nasza główna siedziba znajduje się w Katowicach i to tutaj - pod okiem Zarządu - podejmowane są najważniejsze dla Spółki decyzje. W Polsce nasze biuro znajdziesz również w Warszawie, a poza jej granicami w Rumunii, Bułgarii i Brazylii. Łącznie eSky to zespół ponad 500 pracowników – specjalistów branży travel, pasjonatów podróżowania i profesjonalistów z branży IT.

Dzięki międzynarodowemu środowisku nie sposób się z nami nudzić, a każdy dzień w pracy to nowe wyzwania i inspiracje.

Poznaj nas bliżej

Co roku ponad 51 mln klientów z całego świata korzysta z usług naszej firmy.

Nasza oferta to prawie 30 000 różnych kierunków podróży.

W 2017 roku, razem z eSky nasi klienci pokonali samolotem łączną trasę 1 256 000 000 km, co daje ponad 30 000 okrążeń równika!

Sprzedaliśmy prawie 1 000 000 biletów lotniczych i rezerwacji hotelowych, na każdym kroku dbając o najmniejszy szczegół.

Dzięki wysokiemu poziomowi i zadowoleniu naszych klientów, możemy się pochwalić szeregiem nagród z całego świata, m.in. nagrodą ekomersy z 2017 roku czy Top Agent Qatar Airways.

NOWE TECHNOLOGIE

eSky to nie tylko usługi turystyczne, ale przede wszystkim prężnie rozwijająca się firma nowych technologii. Nasz zespół IT liczy już ponad 100 osób: programistów, testerów, inżynierów do spraw infrastruktury IT i ekspertów bezpieczeństwa. Co więcej, większość rozwiązań, z których korzystają klienci eSky, jest tworzona właśnie przez zespoły technologiczne naszej firmy. Programiści eSky sami decydują, jakich technologii i narzędzi używają do budowania nowych projektów, dzięki czemu ich praca jest bardziej efektywna. Nasze systemy rozwijane są w różnych technologiach. Rozwiązania backendowe opieramy na platformie .NET, na której działa nasz silnik rezerwacyjny ETS – eSky Travel Search. Systemy frontendowe powstają na platformie PHP z użyciem Symfony, Angulara i Node.js. Rozwijając aplikacje mobilne na systemy Android (Kotlin) oraz iOS (Swift), kładziemy duży nacisk na modelowanie procesów biznesowych. eSky stoi technologią!

Ostatnie wpisy dla eSky.pl S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)