Dane kontaktowe

ESA Trucks Polska Sp. z o.o.

Ks. Wawrzyniaka 1
62-052 Komorniki
wielkopolskie, Polska

www.esatrucks.pl

NIP: 9721145555

Poznaj nas

ESA Trucks Polska Sp. z o. o. Autoryzowany Dealer i Serwis pojazdów marki DAF oraz naczep KÖGEL z siedzibą w Komornikach k. Poznania.

Firma przynależna do grupy ESA Trucks posiadającej swoje oddziały również na  terenie Danii, Holandii. Łącznie jedenaście profesjonalnych serwisów naprawczych i przeszło 90 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej.

W Polsce poza Komornikami jesteśmy dostępni dla naszych klientów również w Koninie, Iłowej, Świecku oraz Godzieszowie. Już niebawem ( 2021 r.) sieć serwisowa ESA Trucks powiększy się o nowy obiekt w Ostrowie Wielkopolskim. Szczegóły wkrótce!

Obecnie, poza obsługą serwisową i sprzedażą pojazdów ciężarowych marki DAF świadczymy również usługi w ramach napraw powypadkowych. CENTRUM NAPRAW POWYPADKOWYH ESA Trucks Poznań, Konin oraz Iłowa to profesjonalny zespół wykwalifikowanych lakierników, blacharzy gotowy stawić czoła każdemu zleceniu.

Zakres działalności ESA Trucks Polska to również szeroki wachlarz usług dla pozostałych znanych na rynku marek pojazdów ciężarowych, naczep, przyczep oraz autokarów. Świadczymy usługi serwisowe, gwarancyjne i pogwarancyjne dla takich marek jak WIELTON, IRIZAR, VDL., SCHMITZ Cargobull itd.

Co wyróżnia ESA Trucks Polska na tle konkurencji? To niewątpliwie lokalizacje poszczególnych serwisów, które znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie autostrad A2, A18, A4. Umożliwiają one sprawną i szybką pomoc pojazdom niezależnie od poziomu problemów.

Jesteśmy przygotowani na każdy wariant powierzonych nam zadań, aby móc sprostać wymaganiom naszych klientów na jak najwyższym poziomie. Nie obawiamy się również nowych wyzwań, wręcz świadomie je przyciągamy. Nic tak nie motywuje do dalszego działania jak dobrze wykonana praca, zwłaszcza kiedy stanowiła ona wyzwanie.

ESA Trucks to gwarancja najwyższej jakości usług świadczonych przez wykwalifikowany personel niezależnie od lokalizacji. Potwierdzeniem tego są dotychczasowe tytuły i wyróżnienia jakie udało nam się zdobyć:

  • DAF DEALER ROKU 2012 – ESA Trucks Poznań
  • DAF DEALER ROKU 2016 – ESA Trucks Konin
  • DAF DEALER ROKU 2017 – ESA Trucks Iłowa
  • DAF INTERNATIONAL DEALER OF THE YEAR 2018 – ESA Trucks Polska
  • DAF DEALER ROKU 2020 – ESA Trucks Konin

Skazani na sukces ? Nie nam to oceniać. Przyszłość pokaże jak zapiszemy się na karcie historii motoryzacji. Na pewno w codziennym życiu najważniejsi są dla nas ludzie. Zarówno pracownicy jak i klienci. Stanowią oni główny filar naszej działalności i bez nich nie byłoby nas jako organizacji, a tym samym sukcesów jakie odnieśliśmy nie tylko w Polsce, ale również na arenie międzynarodowej. Od wielu lat świadomie i konsekwentnie nie zbaczamy z obranego kursu, który opiera się na wartościach takich jak pozytywna atmosfera pracy oraz przyjazne relacje. Podsumowując: Jesteśmy zgranym i pozytywnym zespołem gotowym stawić czoła wszelkim zadaniom niezależnie od poziomu ich trudności. Na pewno warto nas poznać i nam zaufać. ESA TRUCKS – THE BEST PARTNER ON YOUR WAY!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)