Dane kontaktowe

ESA s.r.o. sp. z o.o. oddział w Polsce

Zwycięstwa 10
44-100 Gliwice
śląskie, Polska

esa-logistics.pl

NIP: 2060001487

Poznajmy się bliżej - jak zacząć współpracę z ESA logistika?

Jesteśmy pasjonatami i praktykami logistyki. Szukamy pracowników gotowych do dyskusji, autentycznych, chcących poprzez nieustanny rozwój ESA, poszerzać własne horyzonty i rozpościerać szeroko skrzydła. 

ETAP 1

Twoja aplikacja jest dla Nas ważna

Po pierwsze: jeśli znalazłeś interesującą dla siebie ofertę pracy spośród zamieszczonych przez ESA na portalach – zaaplikuj!

ETAP 2

Analizujemy

Po drugie: My – ESowy dział HR, przeanalizujemy Twoje CV pod kątem Naszych potrzeb i w sytuacji zainteresowania Twoją kandydaturą – zadzwonimy!

ETAP 3

Weryfikujemy

Po trzecie: Etap weryfikacji telefonicznej to dla Nas dopiero początek, poznamy się bliżej, poznasz Nasze oczekiwania, opowiesz o swoich – i umówimy się na interview 

ETAP 4

Interview

Po czwarte: Spotkanie to już nie przelewki, zaczyna się robić poważnie, więc przygotuj się starannie. To na pewno sprawi, że Twoja kandydatura otrzyma dodatkowe plusy. 

ETAP 5

Podejmujemy decyzję

Po piąte: DECYZJA – słowo klucz – bez względu na to czy będzie dla Ciebie pozytywna, czy negatywna zostanie przekazana! Wierzymy jednak, że przy selekcji dwuetapowej nie popełniliśmy żadnego błędu i będziemy razem współpracować. Konkretną ofertę pracy, zasady współpracy i kulturę Naszej organizacji poznasz wkrótce!