Dane kontaktowe

ESA s.r.o. sp. z o.o. oddział w Polsce

Zwycięstwa 10
44-100 Gliwice
śląskie, Polska

esa-logistics.pl

NIP: 2060001487

Kim jesteśmy?

Jesteśmy 100% japońskim operatorem logistycznym, częścią globalnego lidera Hitachi Transport System. W Europie Centralnej działamy od ponad 25 lat a swoje oddziały mamy w Czechach, na Słowacji, w Polsce i na Węgrzech. Nasz zespół liczy ponad 1500 osób, ale stanowimy jedną drużynę. Nasze nastawienie najlepiej podsumowuje firmowy slogan: OUR TEAM FOR YOUR EFFICIENCY

OUR TEAM

Doświadczony zapół ekspertów to zdecydowanie siła napędowa ESA logistika - dzieki zaangażowaniu kazdego z nas, możliwe jest efektywne działanie całej firmy. Sukces ESA to suma intensywnej pracy wszystkich pracowników. Wymiana wiedzy i współpraca w świetnej atmosferze kreują nasz zespół. 

FOR YOUR

Stawiamy na relacje - także te zewnętrzne, z naszymi Klientami. Wierzymy, że transparentna współpraca gwarantuje wzajemne zrozumienie i sprzyja partnerstu biznesowemu na lata. Nasza zasada "win-win or no deal" pomaga osiągnąć obopólną satysfakcję.  

EFFICIENCY

Przede wszystkim efektywność - mamy świadomość, że tylko dbając o produktywność i bezpieczeństwo naszych działań, możemy dostarczyć Klientom usługi najwyższej jakości. Podejmowane przez nas kroki opierają się na najlepszych japońskich praktykach w zakresie Kaizen i Lean Management, gwarantując jednoścześnie najwyższe standardy bezpieczeństwa, w poszanowniu polityki środowiskowej.  

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)