Dane kontaktowe

Eryk Sp. z o.o.

1 go Maja 39
71-627 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska
[email protected]

www.eryk.pl

NIP: 8522425145

Eryk (dawniej BIC Electric) to międzynarodowa firma świadcząca usługi techniczne na całym świecie od 2004 r. Nasze DNA jest mieszanką polsko-duńską – to, co najlepsze w naszych kulturach: zaradność, etos pracy, jakość i dbałość o pracownika. Mamy już ponad 200 pracowników i nadal się rozwijamy. Co roku wykonujemy ponad 160 projektów w ponad 20 krajach. Nasi klienci to zagraniczne firmy, głównie z Danii i Skandynawii, Niemiec, Belgii, Holandii, Austrii i wielu innych. Mamy ambitne plany na przyszłość i wiemy, jak je zrealizować.

Nasza domena to instalacje elektryczne i mechaniczne, usługi inżynieryjne, rozruch i utrzymanie techniczne. Świadczymy je dla branży automatyki przemysłowej, budownictwa, energetyki wiatrowej i sektora naftowego – onshore i offshore.
Pomagamy naszym klientom w realizacji ich projektów przez zapewnienie samodzielnych zespołów wykwalifikowanych specjalistów technicznych.
Projekty prowadzimy zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i jakości. Nie zapominamy też równowadze między pracą a życiem prywatnym.

Działania techniczne prowadzimy w miejscach wskazanych przez klienta, ale zarządzamy wszystkim z naszej siedziby, która znajduje się w Szczecinie. Mamy również oddziały w Danii, Norwegii i Wielkiej Brytanii. Jesteśmy zawsze otwarci na nowych współpracowników, nawet jeśli nie odbywa się akurat rekrutacja – zapraszamy do kontaktu.

Najnowsze oferty pracy

  • ERYK sp. z o.o.

    Szczecin, zachodniopomorskie

    2020-04-01

zobacz wszystkie oferty pracy (1)