Dane kontaktowe

eRecruitment Solutions sp. z o.o.

Prosta 68
00-838 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5272541511

ERECRUITMENT SOLUTIONS SP. Z O.O.

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy częścią Grupy Pracuj sp. z o.o. - jednej z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej i dostawcą platformy eRecruiter. Naszą firmę tworzą pasjonaci nowoczesnych technologii, które wspierają działania w obszarach HR.

eRecruiter to najczęściej wykorzystywana w Polsce platforma do zarządzania rekrutacjami, wspierająca na co dzień tysiące rekruterów w pozyskiwaniu aplikacji, komunikacji z kandydatami i współpracy z biznesem w jednym miejscu. Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 1000 klientów, którym eRecruiter pomaga znaleźć odpowiednich kandydatów (w tym również Ciebie). Zatrudniamy obecnie ponad 50 osób i wciąż się rozwijamy.

INNE MARKI GRUPY PRACUJ

Pracuj.pl

Platforma do efektywnego łączenia kandydatów i pracodawców w oparciu o nowoczesne technologie. Wykorzystuje zaawansowane narzędzia business intelligence oraz big data, aby dostarczyć klientom biznesowym najskuteczniejsze na rynku produkty online związane z rekrutacją pracowników. Serwis pracuj.pl oferuje między innymi testy kompetencji, indywidualne raporty zarobków, porady na temat rozwoju kariery. W ofercie Pracuj.pl znajdują się także kompleksowe rozwiązania wspomagające kształtowanie wizerunku firmy jako miejsca pracy.

emplo

to intuicyjna platforma on-line ułatwiająca budowanie angażującego środowiska pracy, poprzez wspieranie komunikacji wewnętrznej, wymianę wiedzy, rozwój pracowników oraz efektywność pracy. emplo integruje te procesy w ramach firmowej społeczności, budując przyjazne pracownikom otoczenie.

Rabota.ua

Portal Rabota.ua jest liderem na ukraińskim rynku serwisów rekrutacyjnych; co miesiąc odwiedzają go nawet 2 miliony internautów. Swoim użytkownikom oferuje dostęp do kilkudziesięciu tysięcy aktualnych ofert pracy, a pracodawcy mogą skorzystać z szerokiej bazy CV. W serwisie znajduje się również dział poradnikowy dla kandydatów, zawierający informacje na temat etapów rekrutacji, rozwoju zawodowego i budowania ścieżki kariery.

ZOBACZ, CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI

Naszą misją i pasją jest wspieranie rekruterów w codziennej pracy poprzez dostarczanie im intuicyjnych w obsłudze, efektywnych narzędzi. Zobaczcie, co klienci sądzą o eRecruiter, za co cenią współpracę z nami i jak wspólnie cieszymy się z osiąganych sukcesów!