Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Eprosument S.A.

ul. Grunwaldzka 207/7
85-451 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska
[email protected]

www.eprosument.pl

NIP: 8883121751

Poznaj nas

Pracując w branży odnawialnych źródeł energii widzieliśmy jak zmienia się Europa i Świat. Postęp w zakresie transformacji energetycznej był naturalnym następstwem coraz większego zapotrzebowania na energię. Dlatego w 2014 roku postanowiliśmy edukować mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego i rozwijać sektor instalacji fotowoltaicznych w gospodarstwach domowych. Tak zaczęliśmy zmieniać postrzeganie prądu jako drogiego źródła energii a zanieczyszczenie powietrza spowodowane ogrzewaniem z kotłów tradycyjnych powoli ustępuje nowoczesnym pompom ciepła lub kablom grzejnym. Dziś konsekwentnie otwieramy kolejne oddziały w polskich miastach aby technologia OZE była bliżej ludzi.

Jesteśmy zieloną firmą

Staramy się być odpowiedzialną firmą dlatego działając w branży OZE nie możemy pozostawać bierni wobec środowiska. Odpowiadając na zmiany klimatyczne i dając dobry przykład wprowadziliśmy do firmy zieloną filozofię zarządzania firmą. Nasi Doradcy jeżdżą hybrydami aby emitować mniej dwutlenku węgla do atmosfery. Zamawiając materiały biurowe weryfikujemy dostawców pod kątem ich pozyskiwania, potrzeby zakupu a na końcu możliwości przetworzenia. Budujemy zeroenergetyczną siedzibę aby kolejny biurowiec nie był inwazyjny dla środowiska. Zielony to również kolor wiodący w identyfikacji wizualnej naszej marki eprosument. Na końcu wprowadziliśmy zielony system komunikacji oparty na empatii, partnerstwie i dobrej atmosferze współpracy aby eprosument był nie tylko przyjazny środowisku ale przede wszystkim ludziom.

Zielony system komunikacji

Od początku powstania firmy ideą komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej było partnerstwo. Ten element, który dojrzewał przez lata, zaowocował zgranym zespołem i siecią lojalnych dostawców. Zarówno nasi pracownicy jak i partnerzy biznesowi wiedzą, że każde negocjacje kończą się rezultatem WIN-WIN.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)