Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

EPG Sp. z o.o

Mikołaja Reja 13/15
(1 piętro, pok. 216)
81-874 Sopot
pomorskie, Polska
Telefon: 58 380 31 41
[email protected]

www.energiaplusgaz.pl

NIP: 5871706119

KIM JESTEŚMY?

EPG jest całkowicie niezależnym osobowo i kapitałowo podmiotem w branży fotowoltaiki.
Jako lider  na rynku, specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych, firm oraz placówek administracji publicznej.

Zajmujemy się odnawialnymi źródłami energii i współpracujemy z międzynarodowymi koncernami energetycznymi. Realizujemy zarówno duże inwestycje, jak i mniejsze, dostarczając ogniwa fotowoltaiczne także do gospodarstw domowych. W ciągu zaledwie dwóch lat zyskaliśmy ponad 224 klientów i uzyskaliśmy blisko 4 900 000 złotych.

Wyróżnia nas dbałość o klienta i skupianie się na budowaniu długoterminowych relacji. Podejmując się realizacji powierzonego zadania, dokładamy wszelkich starań, aby ukończyć je w możliwe najszybszym czasie i z pełną satysfakcją dla klienta.

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ W EPG?

Nasz zespół tworzą zarówno ludzie dopiero rozpoczynający swoją karierę zawodową, jak i specjaliści czy eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy nastawieni na dynamiczny rozwój i na każdym szczeblu cenimy profesjonalizm w działaniu. Wychodzimy z założenia, że ludzie to najcenniejszy kapitał naszej organizacji, dlatego poszukujemy i zatrudniamy najlepszych na rynku kandydatów. Umożliwiamy naszym Pracownikom samorealizację poprzez udział w ciekawych projektach, zapewniamy możliwość szybkiego rozwoju, rozumianego jako podnoszenie kwalifikacji, dostęp do wiedzy, perspektywa awansu. Aby lepiej poznać Naszą organizację, obowiązujące procedury czy produkty, nowi pracownicy przechodzą szkolenie wdrożeniowe. Celem podniesienia kwalifikacji w swoich specjalizacjach mogą natomiast brać udział w profilowanych programach szkoleniowych i konferencjach oraz otrzymują dodatkowo dostęp do wewnętrznych i zewnętrznych warsztatów z zakresu wiedzy produktowej, sprzedaży, standardów obsługi klienta.

ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII SĄ NOWOŚCIĄ W NASZYM KRAJU I DYNAMICZNIE SIĘ ROZWIJAJĄ. POZOSTAŃ  CZĘŚCIĄ TEJ DOBREJ  ENERGII ! 

REKRUTACJA

W trakcie procesu rozmawiamy o Twoich doświadczeniach i oceniamy predyspozycje. Sprawdzamy, czy EPG sp zoo z pasuje do Ciebie, a Ty do Nas. Zależy nam, aby do naszego zespołu dołączały osoby, których cechy w największym stopniu odpowiadają wymaganiom danego stanowiska.
Niektóre procesy  rekrutacji prowadzone są przy współudziale właścicieli firmy.

ETAP 1
Selekcja Aplikacji
Dokonujemy selekcji aplikacji zgromadzonych w bazie rekrutacyjnej. Następnie wybieramy osoby spełniające określone dla danego stanowiska kryteria. Staramy się precyzyjnie dobierać kandydatów, biorąc pod uwagę ich predyspozycje i kompetencje wynikające z przesłanej aplikacji.

ETAP 2
Wywiad telefoniczny
Na tym etapie skupiamy się na pytaniach, które doprecyzowują informacje na temat dotychczasowego doświadczenie zawodowego Kandydata, jego oczekiwań związanych z pracą w EPG sp zoo, a także dostępności.

ETAP 3
Rozmowa Kwalifikacyjna
W spotkaniach rekrutacyjnych uczestniczy potencjalny przełożony osoby zatrudnianej na danym stanowisku. Podczas rozmowy będziesz mieć okazję zarówno do autoprezentacji, jaki i zapoznania się z naszymi oczekiwaniami, a także do zadania pytań dotyczących pracy w EPG.

ETAP 4
Informacja zwrotna
Dbamy o to, aby wszyscy, którzy uczestniczyli w procesie rekrutacyjnym, otrzymywali drogą mailową lub telefoniczną informację o jego wynikach, niezależnie od tego czy wiąże się ona z decyzją o zatrudnieniu czy też nie. Kandydatom, którzy z sukcesem przeszli cały proces rekrutacji, przedstawiamy ofertę pracy. Jeżeli zostanie ona zaakceptowana, podpisujemy umowę.

Benefity

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)