Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

EOS Poland Sp. z o.o.

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7a/Klatka B, Piętro I
02-366 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

eos-solutions.pracujunas.pl

NIP: 6342278894

EOS na świecie

Grupa EOS to wiodący dostawca usług finansowych, działający na rynku międzynarodowym od 1974 r. Głównym przedmiotem działalności Grupy jest zarządzanie wierzytelnościami, obejmujące trzy kluczowe segmenty: windykację na zlecenie, zakup portfeli wierzytelności oraz outsourcing procesów biznesowych. Grupa EOS zatrudnia około 7 500 pracowników, posiada ponad 60 oddziałów, oferuje usługi dla 20 000 klientów w 26 krajach na całym świecie. Zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo finansowe dzięki dostosowanym indywidualnie, elastycznym usługom w segmentach B2C i B2B. Swoje usługi kierujemy do takich sektorów jak bankowość, firmy użyteczności publicznej i telekomunikacja, jesteśmy na rynku nieruchomości, zajmujemy się sprzedażą wysyłkową i e-commerce.

EOS W POLSCE

Spółka EOS Poland obecna jest na rynku zarządzania wierzytelnościami od 1998 roku.

W Polsce zatrudniamy ok 400 Pracowników i to oni są naszą najlepszą wizytówką i źródłem informacji o Firmie. Zobacz co cenią we współpracy z EOS przedstawiciele kilku Departamentów.

„Swoją przygodę z EOS rozpocząłem ponad 8 lat temu. Zaczynałem jako Młodszy Specjalista ds. Windykacji Międzynarodowej, z czasem awansowałem na Lidera Zespołu. Zmiana struktur pozwoliła mi objąć funkcję Kierownika Zespołu Obsługi Klienta. Dziś jestem Menedżerem w Dziale Transakcji i Rozwoju Biznesu. Organizacja docenia inicjatywę pracownik

Wojciech, Dział Transakcji i Rozwoju Biznesu

„Dobra atmosfera pracy, wspierający się Zespół i wyzwania merytoryczne, to dla mnie najważniejsze zalety pracy w Departamencie Prawym EOS.”

Joanna, Departament Prawny

"Pracuję w Organizacji ponad 14 lat. Cenię sobie domową atmosferę, liczne benefity oraz zgrany Zespół. Elastyczny czas pracy to dodatkowy atut tej pracy."

Wioleta, Departament Wierzytelności Masowych

"Organizacja daje możliwości rozwoju: zaczynałam od stanowiska Aplikanta ds. Windykacji, a od kilku lat kieruję własnym Zespołem. Na plus przyjazna atmosfera w pracy oraz organizowane szkolenia, dzięki którym można rozwijać umiejętności."

Anna, Departament Wierzytelności Masowych

„Pracuję w EOS prawie 7 lat. W tym czasie rozwinąłem się i przeszedłem kilka szczebli kariery. Nabyłem wiele nowych umiejętności, dzięki którym mogę ciągle realizować swoje marzenia zawodowe i prywatne. EOS to świetne miejsce dla ambitnych ludzi, którzy pragną rozwoju i stabilizacji.”

Paweł, Dział Egzekucji

„Swoją pracę w EOS zaczęłam 7 lat temu jako Młodszy Specjalista ds. Administracji. Od tego czasu każdego dnia mogę poszerzać swoją wiedzę i kompetencje.

Dziś jako Menedżer ds. Administracji cenię sobie przede wszystkim pracę pełną wyzwań, zgrany Zespół oraz ciągłą możliwość rozwoju.”

Monika, Departament Administracji

„W  EOS najbardziej cenie przyjazną atmosferę, elastyczność pracy, możliwość rozwoju oraz pozytywne nastawienie na każdego pracownika. W firmie pracuje od 3 lat, w tym czasie awansowałam, rozwinęłam umiejętności oraz podszkoliłam znajomość języka angielskiego. Polecam pracę w organizacji.”

Marta, Departament Administracji

„Świetna atmosfera, super zespół i możliwości rozwojowe jakie daje organizacja – dzięki nim współpracuję z EOS już 10 lat”

Joanna, Departament Personalny

Nasze wartości

Jesteśmy ludźmi biznesu działającymi w interesie innych ludzi.

Tym hasłem przewodnim chcemy podkreślić, że naszą codzienną pracą zmieniamy życie ludzi, w drobnych i większych sprawach. Dbamy, aby zmienić na lepsze sytuację finansową zarówno naszych klientów, jak i ich dłużników.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (120)