Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

eobuwie.pl

ul. Nowy Kisielin-Nowa 9
66-002 Zielona Góra
lubuskie, Polska
[email protected]

www.eobuwie.com.pl/praca

NIP: 9291353356

Jak wygląda rekrutacja

Wiemy, jak stresujące bywa szukanie pracy i udział w rozmowach, dlatego dbamy o to, by nasz proces rekrutacyjny był maksymalnie przejrzysty i prosty. Na każdym etapie możesz liczyć na dobry kontakt z nami. Z chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości i odpowiemy na wszelkie pytania. Rekrutujemy także zdalnie!

ETAP 1

Wyślij do nas aplikację na jedno z oferowanych stanowisk lub zostaw CV wtedy, gdy uważasz, że to dobry moment, by dołączyć do eobuwie.pl. Nasz dział HR analizuje każde zgłoszenie, a następnie kontaktuje z wybranymi kandydatami.

ETAP 2

To czas rozmowy – najczęściej z przedstawicielem HR lub od razu z rekruterem i kierownikiem działu, którego częścią chcesz się stać. Podczas spotkania poznamy się bliżej. My opowiemy o firmie, Ty o swoich doświadczeniach i oczekiwaniach. Możesz też zostać poproszony o wykonanie kilku zadań rekrutacyjnych, które pozwolą nam zorientować się, jak radzisz sobie z kluczowymi dla danego stanowiska obowiązkami.

ETAP 3

Po pomyślnym zweryfikowaniu zadań rekrutacyjnych skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić Ci ofertę pracy. Nawet jeśli nasze drogi zawodowe nie skrzyżują się, wrócimy do Ciebie z feedbackiem.