Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

eobuwie.pl

ul. Nowy Kisielin-Nowa 9
66-002 Zielona Góra
lubuskie, Polska
[email protected]

www.eobuwie.com.pl/praca

NIP: 9291353356

Dołącz do lokalnego lidera ze światową perspektywą...

...jeśli praca to dla Ciebie coś więcej! Przyjazna atmosfera, nowe wyzwania, wygodne biuro, możliwość rozwoju, udział w szkoleniach prowadzonych przez najlepszych specjalistów - u nas to codzienność.

eobuwie.pl to miejsce dla ludzi zaangażowanych, którzy nie boją się realizować swoich pomysłów. Stawiamy zarówno na doświadczonych specjalistów, jak i osoby młode, ambitne, które są na początku swojej ścieżki zawodowej. Twoja sumienność, chęć ciągłego rozwoju, wychodzenie z inicjatywą będzie dodatkowym, nagradzanym atutem. Monotonia? Tego słowa nie znamy, ale damy Ci szansę, żebyś sprawdził to sam!

Poznaj e-commerce od podszewki z eobuwie.pl!

Dołącz do zespołu eobuwie.pl – firmy, która zajmuje się sprzedażą obuwia, akcesoriów, a pod brandem Modivo - także odzieży. Prowadzimy działalność w internecie, ale i rozwijamy innowacyjne sklepy stacjonarne. Jako lider e-commerce, stawiamy na nowatorskie koncepty i rewolucyjne rozwiązania. Z powodzeniem udaje nam się łączyć sprzedaż online i offline, a naszym Klientom zapewniamy wyjątkowe doświadczenia zakupowe, oferując skaner esize.me, roboty w roli asystentów sprzedaży i ekspresową realizację zamówień. Nasz asortyment to nawet 80 000 produktów (butów, akcesoriów i torebek) od ok. 500 światowej klasy marek! Na rynku istniejemy od ponad 20 lat, a działalność eobuwie.pl jest doceniana przez branżę. Zdobywamy prestiżowe nagrody – m.in. Diamenty Forbesa, E-commerce Awards, Effie Award czy wyróżnienia w rankingu Opineo. Brzmi dobrze? Zapraszamy na pokład, a może kolejną nagrodę zdobędziemy razem z Tobą! 

Dlaczego my?

W wyjątkowy sposób łączymy pasję do mody i nowych technologii. Nie zadowalają nas utarte ścieżki i schematy. Dążymy do rozwoju, wdrażamy niesztampowe rozwiązania, czego najlepszym przykładem są koncepty naszych sklepów stacjonarnych. Zajmujemy ugruntowaną pozycję na rynku polskim i stale poszerzamy naszą działalność o rynki zagraniczne. Dzisiaj eobuwie.pl obecne jest już na 16 rynkach i z pewnością na tym się nie zatrzymamy! Tak szeroko zakrojoną działalność umożliwiają nam m.in.  najnowocześniejsze centra magazynowo-logistyczne.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Sukces każdej firmy jest głównie zasługą zespołu, a my możemy pochwalić się naprawdę wyjątkową ekipą zgranych, kreatywnych i otwartych na nowe wyzwania ludzi. Dołącz do nas! Zatrudniamy zarówno wysoko wykwalifikowanych specjalistów, jak i osoby, które dopiero szukają swojej zawodowej ścieżki. Chętnie pomagamy w poszerzaniu kompetencji, zapewniając udział w szkoleniach. Gwarantujemy zaplecze techniczne, wsparcie mentorskie i przyjazną atmosferę. Jeśli od pracy oczekujesz wyzwań, jesteś ambitny, interesujesz się nowymi technologiami i chcesz uczestniczyć w rozwoju naszego e-commerce – #wejdźwnaszebuty!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (57)