Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Enodo Advisors Sp. z o.o.

ul. Łowicka 62
02-531 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 48 22 390 59 30
Fax: 48 22 390 59 35
[email protected]

www.enodo.pl

NIP: 5213614473

Enodo to jakość świadczonych usług, partnerskie relacje i wyjątkowa atmosfera pracy.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy ludźmi z doświadczeniem zdobytym w dużych korporacjach doradczych. Stworzyliśmy firmę doradztwa podatkowego działającą na nieco innych zasadach, niż przyjęte na rynku. Chcieliśmy funkcjonować w środowisku mniej biurokratycznym, elastyczniejszym, bo lubimy sami decydować z kim pracujemy. Ważne są dla nas ciekawe zadania, a nie czas spędzony w biurze. Inwestujemy w swój rozwój, aby w warunkach ciągłych zmian móc doradzać klientom adekwatnie do najbardziej aktualnej wiedzy i stanu prawnego. No i oczywiście nie zapominamy o podatkach.

Co jest dla nas ważne?

Pracujemy dla firm dużych, średnich i małych. Stale trzymamy rękę na pulsie, jesteśmy na bieżąco z biznesowymi nowinkami zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej. Wiemy także, z jakimi problemami borykają się polscy przedsiębiorcy. Odpowiadamy na różne potrzeby – nasi klienci to często nasi dobrzy, wieloletni znajomi. Dbamy o te relacje. Są dla nas ważne. Dają satysfakcję.

W Enodo wierzymy w jakość. Analiza podatkowa powinna być dokładna, trudne rzeczy powinny być przedyskutowane i sprawdzone. Przy takim podejściu minimalizujemy ryzyko błędów i uczymy się. Młodsi mają wsparcie, bardziej doświadczeni zyskują komfort.

Jak się pracuje w Enodo?

Mamy na rynku opinię firmy, w której dobrze się pracuje bo wiemy, że działamy w branży, w której to ludzie tworzą wartość. Osobom, które do nas dołączają gwarantujemy bezpośrednią współpracę ze specjalistami o wieloletnim doświadczeniu w swoich dziedzinach, elastyczne podejście do pracy, system benefitów (np. opieka medyczna, karta sportowa, lekcje angielskiego). Pracujemy w niezwykłym miejscu - w klimatycznej willi z ogrodem na Starym Mokotowie z dogodnym dojazdem metrem, tramwajem lub rowerem (jest gdzie go zaparkować). Obecnie, jeśli ktoś woli, może pracować także zdalnie. Najważniejsza w Enodo jest otwarta kultura organizacyjna. Cenimy sobie szczere rozmowy dotyczące zasad współpracy oraz sugestii dotyczących funkcjonowania naszej firmy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)