Dane kontaktowe

ENKA Sp. z o.o.

Walczaka 25
66-407 Gorzów Wielkopolski

NIP: 5991201267

Poznaj nas

Enka Sp. z o.o. istnieje na rynku gorzowskim ponad 20 lat. Firma zajmuje się produkcją wiskozowych włókien tekstylnych i technicznych.

Proces produkcji włókien tekstylnych obejmuje między innymi skręcanie włókna, przewijanie oraz produkcję osnowy dziewiarskiej. Nasz produkt finalny jest podstawowym surowcem do produkcji wysokogatunkowej odzieży, której odbiorcami są wszystkie wiodące domy mody na świecie.

Proces produkcji w obszarze branży włókien technicznych polega na skręcaniu i tkaniu włókna kordowego, będącego jednym ze składników opon klasy Premium.

Spełnianie wysokich wymagań jakościowych oraz ochrony środowiska zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001 oraz ISO 14001.  

Zatrudniamy ponad 300 osób i ciągle się rozwijamy. Pracownikom oferujemy pracę opartą o najnowsze technologie, opiekę wysoko wykwalifikowanej kadry kierowniczej oraz możliwość kształcenia się i rozwoju zawodowego.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM?

Skontaktuj się z nami wyślij swoje CV albo zadzwoń

  • Zadzwoń pod nr Tel. 95 73 65 119, 882 784 734

Aktualnie rekrutujemy pracowników na stanowiska:

  • Pracownik Produkcyjny

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ?


Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: 1.Informujemy, że Administratorem danych osobowych przekazanych przez Pana(ą) dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest ENKA Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. ul. Walczaka 25.

2. Pana(i) dane osobowe zamieszczone w CV będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko, którego dotyczy ogłoszenie. Podstawą prawną przetwarzania danych na czas trwania aktualnego procesu rekrutacyjnego w postaci przesłanego przez Pana(ą) CV jest art. 6 ust 1 lit.a) RODO. Jeżeli zechce Pan(i) wyrazić wolę pozostawienia swojego CV na wypadek przyszłych rekrutacji podstawą prawną będzie zgoda. Wyrażenie zgody prosimy wysłać drogą elektroniczną.

3.Pana(i) CV będzie przechowywane wyłącznie do czasu zakończenia obecnego procesu rekrutacji (nie dłużej niż 3 miesiące po czym zostanie zniszczone), chyba że wyraził Pan(i) zgodę na to, by Pana(i) CV zostało zachowane do czasu odwołania, ale nie dłużej niż 1 rok od miesiąca przesłania.

4. Posiada Pan(i) prawo dostępu do przesłanego CV, poprawienia informacji w nim zawartych, złożenia sprzeciwu co do jakiegokolwiek aspektu przetwarzania Pana(i) danych osobowych. Prosimy wówczas o bezpośredni kontakt tel.: 95 7 365-119.

5. W przypadku uznania, że przetwarzane przez Enka Sp z o.o. Pana(i) dane osobowe naruszają przepisy Rozporządzenia przysługuje Panu(i) prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

6. Podanie przez Pana(ą) swoich danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zawarcia i realizacji umowy z Enka Sp. z o.o.

7. Enka Sp. z o.o. nie podejmuje wobec Pana(i) zautomatyzowanych decyzji dotyczących procesu rekrutacji.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych podanych w niniejszym zgłoszeniu oraz prawie do ich poprawiania. Zostałam/em poinformowana/y o tym, że podane dane osobowe będą przetwarzane przez ENKA Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Walczaka 25 w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracownik produkcyjny i rozpatrzenia możliwości zawarcia umowy o pracę. Obowiązek podania danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu wynika z art. 22 [1] Kodeksu pracy odnoszącego się do osoby ubiegającej się o zatrudnienie.”

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)