Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Engineering Design Center (EDC)

Aleja Krakowska 110/114
02-256 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.edc.pl

NIP: 5250008494

Poznaj Nas

Engineering Design Center (EDC) to wspólne przedsięwzięcie GE i Sieci Badawczej Łukasiewicz - Instytutu Lotnictwa. Jako największe centrum inżynieryjno-projektowe w Europie, od 19 lat dostarczamy nowoczesne rozwiązania dla współczesnego przemysłu. Łączymy potencjał technologiczny naszej organizacji z najnowszymi technikami cyfrowymi.

 

Co robimy?

Projektujemy

Silniki i struktury lotnicze, turbiny energetyczne dużej i małej mocy, silniki elektryczne i generatory prądu, urządzenia dla przemysłu naftowego. Pracują u nas światowej klasy specjaliści z obszaru m.in. mechaniki, elektryki, automatyki, informatyki, inżynierii chemicznej i procesowej oraz materiałowej.

Wspieramy produkcję

Stawiamy na sprawną komunikację pomiędzy inżynierami projektującymi urządzenia a zespołami, które tworzą gotowy produkt. Zdajemy sobie sprawę, że jest to warunek powstawania nowoczesnego i trwałego sprzętu najwyższej klasy, spełniającego rygorystyczne normy jakościowe. Dzielimy się doświadczeniami i stale udoskonalamy nasze usługi.

Wspieramy eksploatację

Nasi inżynierowie służą klientom GE swoją wiedzą techniczną i doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów eksploatacyjnych na całym świecie. Niezależnie, czy chodzi o usterkę silnika lotniczego, czy zużycie turbiny gazowej, specjaliści z warszawskiego EDC są zawsze w pogotowiu, aby jak najszybciej zaradzić wszelkim nieprawidłowościom. W razie potrzeby podróżują w najdalsze zakątki świata, aby służyć wsparciem na miejscu. Działy serwisowe obecne w EDC zajmują się modyfikacjami i usprawnieniami istniejących instalacji, aby dostosować je do najnowocześniejszych standardów niezawodności i ochrony środowiska.

Tworzymy oprogramowanie

Tworzymy rozwiązania dla lotnictwa przy wykorzystaniu nisko- i wysokopoziomowych języków programowania. Zarządzamy Big Data – ogromnymi ilościami danych uzyskiwanych podczas pracy samolotów oraz silników i turbin energetycznych. Mamy szeroką ofertę dla programistów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności łącząc najnowsze rozwiązania IT z technologiami inżynieryjnymi najwyższej klasy.

Badamy i testujemy

Instytut Lotnictwa od wielu lat rozwija swoją infrastrukturę laboratoriów – od laboratorium materiałowego, urządzeń kontrolno-sterujących, szkoły silników lotniczych, przez centrum rozwoju technologii naprawczych oraz łożysk, aż po nowoczesne laboratorium testów wysokociśnieniowych, służące do przeprowadzania badań sprzętu do wydobycia ropy i gazu spod dna morskiego. Od 2016 roku możemy korzystać również z Centrum Turbin Gazowych – nowoczesnego obiektu umożliwiającego tworzenie prototypów, naprawy elementów turbin, testy i symulacje, a także szkolenia – wraz z dostępnymi w nim komorą próżniową oraz symulatorem turbiny GE 7E.