Dane kontaktowe

ENGIE Zielona Energia Sp. z o.o.

Uniwersytecka 13
40-007 Katowice
śląskie, Polska

NIP: 8522434090

Grupa ENGIE

ENGIE łączy kompetencje z zakresu efektywności energetycznej, technicznego utrzymania obiektów, projektowania i wykonawstwa oraz wytwarzania, przesyłu energii oraz źródeł odnawialnych. Takie połączenie kompetencjo wraz z zaangażowaniem w rozwiązania cyfrowe daje nam możliwość zaproponowania naszym klientom wsparcia na każdym etapie projektu.

ENGIE pragnie być aktywnym partnerem zarówno dla miast, inwestorów, przedsiębiorców jak i mieszkańców w dostarczaniu rozwiązań związanych z podnoszeniem jakości codziennego życia, poszanowaniem energii czy też obniżeniem kosztów działania. 

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczanie w działalności na polskim ryku, co w połączniu w z dostępem do najnowszych technologii, daje naszym klientom gwarancję satysfakcji z rozwiązań wypracowanych wraz z naszymi ekspertami. 

O naszych spółkach

ENGIE Elektromontaż sp. z o.o.
Świadczymy usługi projektowe i inwestycyjne w zakresie instalacji elektrycznych średniego i niskiego napięcia, instalacji niskoprądowych oraz systemów sterowania i aparatury kontrolno-pomiarowej dla obiektów kubaturowych, zakładów przemysłowych, energetyki i ochrony środowiska. We wszystkich naszych działaniach kierujemy się dbałością o najwyższą jakość naszych prac jak również o zapewnienie naszym klientom produktów i usług jak najlepiej spełniających ich oczekiwania. 

ENGIE EC Słupsk 
Oferujemy pełen zakres usług związanych z przyłączeniem do systemu ciepłowniczego, a także z późniejszą eksploatacją węzła cieplnego i instalacji odbiorczych. Możliwości finansowe Spółki pozwalają na elastyczne podejście do każdej inwestycji, przez co Klient ma możliwość wybrać najkorzystniejszy dla niego sposób finansowania, nawet bez zaangażowania własnych środków inwestycyjnych. Ciepło z miejskiej sieci to bezpieczne i czyste środowisko, w którym żyjemy. To komfort i gwarancja dostawy żądanych parametrów nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

ENGIE Services 
Spółka świadczy kompleksowe usługi obsługi technicznej obiektów, ich zakres jest ukierunkowany na poprawę konkurencyjności nieruchomości i obejmuje usługi konserwacyjne, zarządzanie systemami i infrastrukturą techniczną, usługi konsultingowe oraz indywidualne rozwiązania inżynierskie. Spółka obsługuje ponad 2 000 000 m2 powierzchni w Polsce. ENGIE Services posiada kluczowe kompetencje w zakresie obsługi technicznej, w tym zarządzania krytycznego infrastrukturą techniczną w budynkach biurowych, przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej, centrach danych, centrach logistycznych, centrach handlowych.

ENGIE Zielona Energia 
Spółka jest producentem energii odnawialnej oraz spółką obrotu energią. Podstawa oferty to energia dla biznesu - mśp i przemysłu. Prowadzi działalność w obszarach: wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, sprzedaży energii elektrycznej do odbiorców końcowych, obrotu energią elektryczną. Dzięki produkcji energii w odnawialnych źródłach energii nie emitujemy żadnych zanieczyszczeń. Energia produkowana w ciągu jednego roku przez nasze farmy wiatrowe jest w stanie pokryć zapotrzebowanie około 90 000 gospodarstw domowych i pozwala na unikniecie emisji około 210 000 ton CO2. Energia dla firm sprzedawana przez nas zasila największe przedsiębiorstwa jak i małe firmy na terenie całego kraju.

ENGIE EC Serwis
ENGIE EC serwis oferuje czynności związane z eksploatacją, konserwacją i budową sieci i instalacji c.o., c.w.u., wod-kan, elektrycznych oraz automatyki. Ponadto Spółka oferuje zintegrowaną obsługę obiektów oferując kompleksowe usługi w zakresie konserwacji, eksploatacji, modernizacji obiektów i urządzeń technicznych. Dzięki usłudze całodobowego pogotowia technicznego, zwalnia klienta od zadań związanych z ciągłym utrzymaniem technicznym obiektu. Spółka świadczy usługi na rzecz dostawcy ciepła w Słupsku, dwóch największych spółdzielni mieszkaniowych w Słupsku oraz ponad stu klientów indywidualnych.

ENGIE Technika Instalacyjna 
ENGIE Technika Instalacyjna sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą w zakresie projektowania, wykonywania i utrzymania instalacji technicznych w obiektach budowlanych. W ramach grupy ENGIE nasz zespół posiadający wysoką wiedzę techniczną oraz wieloletnie doświadczenie wykonuje usługi na terenie Polski. Z korzyścią dla naszych klientów widzimy siebie, jako innowacyjnego partnera dla całego cyklu życia obiektu przez dostarczanie rozwiązań zorientowanych na optymalizację kosztów, oszczędność energii oraz trwałość i niezawodność.

ENGIE Złotów
ENGIE Złotów Sp. z o.o. już od blisko 40 lat służy Klientom, świadcząc szeroki zakres usług związanych z dostawą ciepła na terenie miasta Złotowa. Oferuje pełen zakres usług związanych z przyłączeniem do sieci ciepłowniczej, dostawą energii cieplnej jak również konserwacją urządzeń ciepłowniczych. Celem Spółki jest zapewnienie klientom komfortu w zakresie zaopatrzenia w ciepło. Ciepło z miejskiej sieci to także istotny wkład w bezpieczne i czyste środowisko naturalne, w którym żyjemy.

SAR PW
Spółka od ponad 20 lat zajmuje się w profesjonalną obsługą techniczną (przeglądy, naprawy, montaże) urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych, ciepłowniczych, elektroenergetycznych i automatyki w obiektach budowlanych w Warszawie. Specjalnością spółki jest utrzymanie funkcjonalności obiektów Data Center i Sal operacyjnych a naszym kapitałem są wykwalifikowani pracownicy.

Przebieg rekrutacji

ETAP 1 Twoja aplikacja na ogłoszenie rekrutacyjne 
Analizujemy wszystkie nadesłane aplikacje pod kątem wymaganych dla danego stanowiska kompetencji. Jeśli Twoje doświadczenie i wiedza odpowiadają ty oczekiwanym na stanowisku  skontaktujemy się z Tobą.

ETAP 2 Spotkanie rekrutacyjne
Zapraszamy Cię na spotkanie, na którym porozmawiajmy o Twoim doświadczeniu i umiejętnościach. Poznajmy swoje wzajemne oczekiwania. W zależności od stanowiska, na jakie aplikujesz, spotkań może być kilka. Możemy też dodatkowo poprosić Cię o wykonanie zadania. 

ETAP 3 Wspólna decyzja 
Po spotkaniu, niezależnie od decyzji, otrzymasz od nas informację zwrotną o wyniku rekrutacji. Jeżeli wybraliśmy Ciebie to otrzymasz od nas ofertę pracy, wtedy czekamy na Twoją decyzję czy Ty wybrała/eś ENGIE.

ETAP 4 Witamy w ENGIE 
Adaptacja w ENGIE ma różne formy w zależności od spółki. Osoba odpowiedzialna za HR będzie z Tobą w ciągłym kontakcie w trakcie pierwszego okresu zatrudnienia podobnie jak Twój przełożony czy osoba wdrażająca Cię w nowe obowiązki. 

Co oferujemy

W każdej spółce konfiguracja benefitów wygląda inaczej, niemniej jednak ciągle się udoskonalamy i zestaw się poszerza:

 • elastyczną formę zatrudnienia w zależności od potrzeb kandydata i spółki (umowa o pracę, umowa zlecenie, staż, praktyka, B2B)
 • elastyczny czas pracy i pracę zdalną
 • benefity pracownicze: Multisport, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
 • dogodne lokalizacje i nowoczesne biura
 • „wczasy pod gruszą”, programy nagród i bonusów
 • integracje, spotkania po pracy, festyny i konkursy dla dzieci pracowników
 • podnosimy kwalifikacje pracowników poprzez szkolenia i zdobywanie uprawnień technicznych
 • możliwość nauki zawodu na stanowiskach technicznych dla osób bez doświadczenia
 • ciągle podnosimy kwalifikacje naszych menadżerów; chcemy, żebyś miał najlepszego szefa z możliwych
 • corocznie badamy satysfakcję pracowników i wdrażamy nowe programy
 • ułatwiamy łączenie pracy z życiem rodzinnym

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)