Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ENGIE Services Sp. z o.o.

ul. Bobrowiecka 8
00-728 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 375 90 40
Fax: 22 375 90 45
[email protected]

engie-services.pl

NIP: 5212685755

ENGIE Services - Lider Usług Facility Management

ENGIE Services działa jako stabilny i wiodący partner na rynku polskim w zakresie usług Facility Management od ponad 23 lat i zatrudnia ponad 590 pracowników. Nasze usługi polegają na obsłudze technicznej obiektów, specjalistycznych serwisach, wykonawstwie, przebudowach, modernizacjach instalacji i systemów budynkowych. Realizujemy prace w kompleksach biurowych, centrach handlowych, obiektach przemysłowych i logistycznych, centrach danych, budynkach uczelni, szkół, szpitali oraz obiektach dydaktyczno-naukowych.

Obsługujemy ponad 3 100 000m2 powierzchni w całym kraju. Nasza strategia działania jest oparta na innowacyjnych i proekologicznych rozwiązaniach. Zostaliśmy zarejestrowani w systemie ekozarządzania i audytu EMAS, mamy wprowadzony system jakości ISO: 9001, 14001, 18001.

Dbamy o szkolenie i rozwój naszej kadry, bazując na najnowocześniejszych rozwiązaniach i technologiach cyfrowych oferowanych przez Grupę ENGIE na świecie. Nasza wieloletnia aktywność sprawia, że doskonale znamy specyfikę rynku oraz wymagania naszych Klientów. Zawsze dbamy o interesy naszych partnerów biznesowych jak i pracowników, a przede wszystkim  stawiamy na długoterminowe relacje, dostosowując nasze działania do aktualnych potrzeb rynkowych.

Atuty Engie

Jako część międzynarodowej grupy ENGIE, czerpiemy najlepsze wzorce i wiedzę od innych naszych spółek z całego świata. Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie w relacjach. Wartości etyczne, którymi się kierujemy są priorytetem ale naszą siłą jest profesjonalna wiedza i współpraca zespołowa.

Doceniamy umiejętności i wspieramy rozwój pracowników - ponad połowę kadry kierowniczej stanowią osoby awansowane wewnętrznie a większość pracowników jest z nami powyżej 7 lat. Wspieramy się i wspólnie rozwijamy firmę od ponad 20 lat! Stawiamy na bezpośrednią komunikację.

Często organizujemy spotkania wewnętrzne, a przynajmniej raz w roku wyjazdy integracyjne oraz spotkania świąteczne. Słuchamy potrzeb pracowników - raz w roku uczestniczymy w ogólnoświatowej ankiecie dotyczącej badania satysfakcji pracowników, jej wyniki pozwalają co rok prowadzić dialog z pracownikami i wprowadzać konieczne ulepszenia. Nasi pracownicy doceniają dobrą atmosferę, stabilne warunki wynagrodzenia i zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.  

Firma oferuje szeroki zakres pakietów świadczeń dodatkowych – opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenia grupowe. Każdy pracownik ma dostęp do ogólnoświatowej platformy edukacyjnej ENGIE oraz szkoleń językowych. Oferujemy również możliwość finansowania szkoleń branżowych i autoryzacyjnych. Organizujemy sezonowe zbiórki dla potrzebujących zakładów i instytucji, angażując przy tym naszych pracowników. 

Spółki grupy ENGIE w Polsce

ENGIE EC Serwis 
Spółka świadczy usługi w zakresie budowy, konserwacji i eksploatacji instalacji elektroenergetycznych, ciepłowniczych, kanalizacyjnych i wodociągowych, kotłowni gazowych i olejowych, urządzeń uzdatniania wody. Klientami Spółki są przedsiębiorstwa, instytucje oraz klienci indywidualni. Spółka oferuje również pomoc w zakresie pogotowia technicznego oraz usługi helpdesku obsługa 24/7 dla swoich Klientów.

ENGIE Technika Instalacyjna 
Spółka świadczy usługi zakresie projektowania, wykonywania i utrzymania instalacji mechanicznych w obiektach budowlanych. Prowadzi również projekty związane z elektromobilnością i serwisem ładowarek do samochodów elektrycznych. W ramach realizowanych kontraktów Spółka uczestniczy w projektach ppp, polegających na modernizacji energetycznej budynków publicznych.  Dostarcza swoim Klientom rozwiązania  zorientowane na optymalizację kosztów, oszczędność energii oraz trwałość i niezawodność.

ENGIE Elektromontaż – instalacje elektryczne
Spółka świadczy usługi w zakresie w zakresie doradztwa, projektowania, montażu, uruchomienia oraz serwisu instalacji elektrycznych średniego i niskiego napięcia, instalacji niskoprądowych, instalacji aparatury kontrolno-pomiarowej oraz systemów automatyki dla budownictwa ogólnego, przemysłu, energetyki oraz infrastruktury. Realizuje montaż nowych instalacji jak i modernizację oraz serwis istniejących instalacji elektroenergetycznych.

ENGIE EC Slupsk 
Od ponad 40 lat Spółka zapewnia komfort cieplny mieszkańcom Słupska i okolic. Jest preferowanym dostawcą energii cieplnej dostarczanej w sposób bezpieczny, niezawodny z poszanowaniem środowiska. Spółka jest także preferowanym pracodawcą, wykorzystującym najlepsze wzorce, potencjał pracowników oraz optymalne rozwiązania technologiczne z uwzględnieniem społecznej odpowiedzialności biznesu.

ENGIE Zielona Energia 
Spółka jest producentem energii odnawialnej oraz spółką obrotu energią. Podstawa oferty to energia dla biznesu - mśp i przemysłu. Prowadzi działalność w obszarach: wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, sprzedaży energii elektrycznej do odbiorców końcowych, obrotu energią elektryczną. Dzięki produkcji energii w odnawialnych źródłach energii nie emitujemy żadnych zanieczyszczeń. Energia produkowana w ciągu jednego roku przez nasze farmy wiatrowe jest w stanie pokryć zapotrzebowanie około 90 000 gospodarstw domowych i pozwala na unikniecie emisji około 210 000 ton CO2. Energia dla firm sprzedawana przez Spółkę zasila największe przedsiębiorstwa jak i małe firmy na terenie całego kraju.

ENGIE SAR
Spółka specjalizuje się w realizacji reżimowych usług: utrzymaniowych (SLA) m.in. dla pomieszczeń technicznych (Data Center, serwerownie, pom. UPS) oraz pomieszczeń szpitalnych (sale operacyjne, sale zabiegowe), serwisowych, kompleksowej obsłudze technicznej, okresowych przeglądach serwisowych, wykonawstwie (w tym również w formule zaprojektuj i wybuduj) i modernizacji już istniejących systemów instalacyjnych, dokonuje specjalistycznych pomiarów oraz oferuje fachowe doradztwo techniczne. Do Klientów spółki należą m.in. urzędy państwowe, instytucje finansowe, szpitale i zakłady opieki zdrowotnej, firmy przemysłowe, handlowe i usługowe.

ENGIE Złotów
Spółka już od blisko 40 lat służy Klientom swoją wiedzą, świadcząc szeroki zakres usług związanych z dostawą ciepła. Spółka dostarcza energię cieplną dla około 60% mieszkańców Złotowa oraz dla większości instytucji samorządowych, sfery handlu, usług i drobnego biznesu jak również dla części firm z sektora przemysłu.

Etapy rekrutacji

Etap 1
Wyślij CV i rozwiń z nami skrzydła!
Wszystkie nadesłane przez Kandydatów aplikacje rozpatrzone będą pod kątem prowadzonych aktualnie procesów rekrutacyjnych, z uwzględnieniem doświadczenia zawodowego, kwalifikacji i oczekiwań finansowych. Jeżeli w aplikacji zaznaczyłeś możliwość kontaktu w przyszłych procesach rekrutacyjnych, następnym razem prawdopodobnie skontaktujemy się z Tobą z bardziej dopasowaną ofertą pod względem oczekiwań.

Etap 2
Krótka Rozmowa telefoniczna
Jeżeli Twoje doświadczenie zawodowe odpowiada w znacznym stopniu naszym oczekiwaniom w danym projekcie, skontaktujemy się z Tobą drogą telefoniczną, aby przeprowadzić krótki wywiad ustrukturyzowany i omówić wykształcenie, poprzednie doświadczenia zawodowe, kwalifikacje i zakres obowiązków. Ważna jest również obustronna wymiana oczekiwań. 

Etap 3
Spotkanie na obiekcie bądź rozmowa online
Gratulacje jeśli dostałeś się do następnego etapu! Kolejnym krokiem rekrutacji będzie zaproszenie na spotkanie w miejscu pracy lub rozmowa online. To będzie dobry czas na poznanie obiektu i siebie nawzajem. Podczas spotkania niekiedy przeprowadzamy zadania typu CASE STUDY (analiza działań nietypowej sytuacji), rozmowy kompetencyjne, bądź standardowe elementy wiedzy. 
 
Etap 4 
Informacja zwrotna
Kiedy podejmiemy decyzję na pewno zostaniesz poinformowany telefonicznie, lub drogą mailową.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (18)