Dane kontaktowe

Enexon Sp. z o.o.

Jana Czochralskiego 15
61-248 Poznań
wielkopolskie, Polska

NIP: 7820032899

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią hurtowni elektrycznych w Polsce. Działamy kompleksowo, maksymalnie angażując się w realizowane projekty - tym zdobywamy zaufanie naszych klientów. Począwszy od staranie dopasowanej oferty dla każdej branży, fachowe doradztwo, poszukiwanie alternatywnych rozwiązań w atrakcyjnej cenie bez utraty jakości, poprzez profesjonalny serwis, aż do realizacji zamówień zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Wszystko po to, żeby maksymalnie wesprzeć naszych klientów w realizacji działań prowadzących do rozwoju ich biznesu.

Siła tkwi w zespole!

Ta dewiza przyświeca nam przez ponad 25 lat!

Zaczynaliśmy jako firma licząca 14 osób, a dziś zatrudniamy ponad 170 pracowników. To oni są fundamentem naszej firmy. Zgrany zespół specjalistów i zadowoleni klienci to najlepsze zestawienie, które od lat pozwala nam utrzymywać wysoką pozycję na rynku.

Świat nie stoi w miejscu - my również! Ciągle się rozwijamy i wdrażamy nowe strategie po to, aby zagwarantować pracownikom poczucie bezpieczeństwa i satysfakcję z pracy. Szczycimy się stabilnością zatrudnienia, co mogą potwierdzić wieloletni pracownicy, stanowiący blisko 70% całego zespołu.

Nasze wzajemne przywiązanie wynika nie tylko z dobrych warunków pracy, ale też przyjaznej atmosfery. Wykonywanie codziennych obowiązków w lubianym gronie, otwartość i współdziałanie na wszystkich szczeblach zarządzania pozwala wdrażać innowacyjne pomysły i czerpać pełną satysfakcję z pracy.

Staże i praktyki

Studiujesz i już wiesz co chcesz robić w życiu, ale brakuje ci doświadczenia? A może dopiero szukasz swojego miejsca na rynku i chcesz dowiedzieć się więcej o branży elektrotechnicznej? Zacznij staż w naszej firmie i przekonaj się, jak zastosować swoją wiedzę w praktyce! Nie martw się, jeśli jest ona na podstawowym poziomie. Przydzielając Ci zadania oczekujemy przede wszystkim zaangażowania w jego realizację. Wszystko odbywa się pod okiem specjalistów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą.

Dzięki naszemu programowi stażowemu możesz zmierzyć się z realnymi wyzwaniami z branży i rozwiązać je dzięki własnej inicjatywie i kreatywności. Masz wolną rękę – skorzystaj z tego i spraw, żebyśmy chcieli zatrzymać Cię na dłużej! :)

Warunki przyjęcia studenta na praktyki:

  • Zaświadczenie o posiadanym statusie studenta,
  • Nieprzekroczone 30 lat,
  • (opcjonalnie) skierowanie z uczelni na praktykę i/ lub umowa z daną uczelnią.

Rekrutacja i benefity

Jak wygląda rekrutacja ?

Nasza firma działa w 32 oddziałach w Polsce. Jeśli szukasz zatrudnienia w miejscu pełnym ciekawych wyzwań, z pewnością znajdziesz je u nas!

Proces rekrutacji składa się z kilku etapów, a każdy z nich różni się w zależności od stanowiska, na jakie aplikujesz. Poznaj je krok po kroku:

Etap I

Pierwszy a zarazem najważniejszy krok to przesłanie CV. Możesz to zrobić odpowiadając na nasze ogłoszenie zamieszczone na platformie pracuj.pl lub wchodząc w zakładkę KARIERA na stronie www.enexon.pl. Nadesłane aplikacje analizuje zespół specjalistów HR, który wybiera zgłoszenia najbardziej zbliżone do oferty i kontaktuje się z kandydatami.

Etap II

Forma kontaktu z kandydatem zależy od stanowiska, na jakie aplikujesz. Najczęściej stosowaną praktyką jest kontakt osoby z działu HR, która przeprowadza krótki wywiad telefoniczny lub umawia spotkanie rekrutacyjne.

Etap III

Po telefonie od naszego rekrutera przychodzi czas na wzajemne poznanie. Rozmowa jest przeprowadzana przez przedstawiciela działu HR oraz przyszłego przełożonego. Zależy nam nie tylko na tym, żeby zweryfikować Twoją wiedzę i doświadczenie. Przede wszystkim chcemy poznać Cię jako człowieka i przyszłego kolegę, który dołączy do naszego zgranego zespołu!

Etap IV

Decyzję o zatrudnieniu podejmuje dział HR oraz kierownik działu lub oddziału, do którego aplikujesz. Każdy kandydat jest dla nas na wagę złota, dlatego nie martw się – wrócimy z feedbackiem w ciągu kilku dni, niezależnie od decyzji.

BENEFITY

Stabilność i bezpieczeństwo

Zatrudnienie na umowę o pracę nie jest żadnym przywilejem - dla nas to standard, a dla Ciebie podstawa do pozostania w firmie na długie lata :)

Jako nasz pracownik możesz czuć się bezpiecznie dzięki ubezpieczeniu na życie i profitów wynikających z działania Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

W zdrowym ciele w zdrowy duch

Osiem godzin spędzone w pracy często daje w kość, a nic nie poprawia nastroju i kondycji tak, jak aktywność fizyczna. Możesz korzystać z ofert wielu obiektów sportowych, które honorują kartę Multisport – jako nasz pracownik będziesz mieć do niej dostęp :)

Dla każdego coś dobrego

Klimat siłowni do ciebie nie przemawia? Nic straconego! Odprężaj się tak, jak lubisz i korzystaj z wydarzeń kulturalnych organizowanych w Twoim mieście. Odbierz kartę i korzystaj z oferty kin i teatrów spędzając czas wolny w swoim stylu.

Rozwijaj się razem z nami

Wymarzona praca to taka, która daje satysfakcję i możliwość rozwoju. Dynamicznie zmieniający się świat biznesu wymaga ciągłego samodoskonalenia, dlatego organizujemy szkolenia dla naszych pracowników. Chcesz podszlifować swój język? Nie ma sprawy! Pomożemy Ci w tym dofinansowując lekcje angielskiego. Dzięki platformie do nauki języka, do której mają dostęp nasi pracownicy, w poprawie umiejętności językowych nie przeszkodzą Ci nawet wymówki o braku czasu!

Niezbędne narzędzia pracy

Dobra organizacja własnej pracy wpływa na jej efektywność, jednak same umiejętności organizacyjne nie wystarczą. W zależności od zajmowanego stanowiska, zapewniamy niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon oraz laptop.

Nasze wartości:

  • Kompetencje – liczy się wiedza, umiejętności i postawy. Dzięki tym kompetencjom pracowników, tworzymy oferty dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.
  • Kreatywność – każdy klient jest wyjątkowy, dlatego stawiamy na nieszablonowe działania. Nasz zespół tworzą osoby o otwartych umysłach, które potrafią zaproponować najlepsze rozwiązania.
  • Niezawodność – idealne skomplementowanie zamówień oraz bezproblemowa dostawa to dla nas wyznaczniki jakości. Chcemy, by ta była na jak najwyższym poziomie, dlatego należycie przykładamy się do naszych realizacji.
  • Zaangażowanie – maksymalne zaangażowanie całego zespołu to klucz do sukcesu. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.
  • Najlepszy serwis - klienci są dla nas istotnym źródłem informacji. Pozyskany feedback jest podstawą do budowania dobrych relacji biznesowych i ciągłego doskonalenia obsługi. Zaufanie zdobywamy dzięki realizacjom zgodnym z oczekiwaniami klientów, a dzięki niemu istniejemy na rynku od ponad 20 lat!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)