Dane kontaktowe

ENDURANCE SP. Z O.O.

Daniłowskiego 9
42-216 Częstochowa

NIP: 9492203126

Endurance to wytrwałość

W drodze do osiągnięcia postawionych celów, w chęci bycia najlepszym w swojej branży, w dostarczaniu tylko dobrej jakości produktów i rozwiązań, w bezustannym utrzymywaniu wysokiego poziomu usług.

Nazwa firmy ma dla nas duże znaczenie. Wyznacza nasz kierunek już od ponad 10 lat. Cenimy sobie ludzi, którzy wyznają podobne wartości, mają w życiu cele i nie boją się do nich dążyć. Pracownicy to podstawa każdego biznesu. Doskonale o tym wiemy.

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem znanych na całym świecie systemów serwowania napojów zimnych i gorących takich producentów jak: Lavazza, Nektar Natura, Ristora. Pracujemy na rynkach HORECA, OCS i Vending. Od 2006 roku skutecznie rozwijamy rynek biurowych, gastronomicznych ekspresów do kawy oraz automatów sprzedających Lavazza oraz dyspenserów napojów Nektar Natura.

Jako pierwsi dostarczamy naszym klientom najbardziej innowacyjne rozwiązania. Są to między innymi: wyjątkowy system kawy dla biur Lavazza Firma (www.lavazzafirma.pl), nowe urządzenia i mieszanki Lavazza Blue oraz cenione w branży gastronomicznej i hotelarskiej urządzenia Nektar Natura, w tym nowość w ofercie w postaci automatycznego barmana, czyli dyspensera serwującego popularne drinki i koktajle z alkoholem. Warto wspomnieć, że urządzenia Lavazza Firma oraz wybrane dyspensery Nektar Natura zostały docenione za oryginalność i design otrzymując prestiżową nagrodę Red Dot Design Award.

Nasi Klienci to przede wszystkim właściciele biur, lokali gastronomicznych, hoteli, miejsc odpoczynku oraz punktów handlowych. Dysponujemy własnym magazynem części zamiennych, akcesoriów, materiałów reklamowych oraz materiałów wsparcia sprzedaży. Zapewniamy wsparcie marketingowe i szkolenia.

Dlaczego warto z nami współpracować?

To proste – bo jesteśmy zorientowani na sukces i współpracę. Co roku znacznie podnosimy wyniki sprzedaży, promujemy produkty marek, które sami testujemy, inwestujemy w ludzi, sprzęt, nowości, tak by sprostać oczekiwaniom Klientów.

Jednak sukces to dla nas nie tylko zysk jaki przynosi firma. To także zespół ludzi, na których możemy liczyć w każdej sytuacji. Ludzi kreatywnych i odważnych. A także lojalnych i pozytywnie nastawionych. Nie znamy pojęcia rotacji pracowników, ponieważ bardziej zależy nam na tworzeniu stabilnych miejsc pracy.

Ciągły rozwój firmy pozwala nam na tworzenie nowych miejsc pracy, wzbogacając nasz zespół o młodych i ambitnych pracowników. Dotyczy to przede wszystkim stanowisk handlowych. Jeżeli czujesz się dobrze w relacjach z klientami, szybko się uczysz i chcesz pracować w nami wystarczy przysłać CV. Być może już niedługo wypijemy kawę rozmawiając o Twojej przyszłości w naszej firmie.