Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Empik S.A.

Marszałkowska 116/122
00-017 Warszawa
mazowieckie, Polska

ETAP 1

Aplikacja

Po wysłaniu swojego CV, jeden z naszych rekruterów skontaktuje się z Tobą, w celu krótkiej rozmowy telefonicznej, by móc już trochę Ciebie poznać. Jeśli rozmowa zakończy się pozytywnie, zaprosimy Cię na spotkanie do naszego biura bądź do jednego z naszych Salonów. Pamiętaj proszę, że cenimy sobie czas wszystkich – dlatego kontaktujemy się, z wybranymi kandydatami.

ETAP 2

Poznajmy się lepiej

Na spotkaniu rekrutacyjnym opowiemy Ci o pracy w Empiku i Twoich przyszłych obowiązkach, zapytamy o Twoje doświadczenie i zainteresowania, oczywiście z chęcią odpowiemy również na wszystkie pytania. W rekrutacji do Centrali, na wybranych stanowiskach zaprosimy Cię do udziału w przygotowanym przez nas teście.

ETAP 3

Podjęcie decyzji

Po spotkaniu rekrutacyjnym, poinformujemy Cię o naszej decyzji. W przypadku decyzji negatywnej otrzymasz odpowiedź zwrotną telefonicznie bądź mailowo. Jeśli nasza decyzja będzie pozytywna, skontaktujemy się z Tobą, przedstawiając Ci naszą ofertę.

ETAP 4

Witaj w Empik!

Gratulacje! Po przyjęciu naszej oferty pracy – dołączysz do drużyny Empiku! Nie obawiaj się pierwszych dni, zadbamy o Ciebie i wprowadzimy do naszego świata, wypełnionego pasjami.