Dane kontaktowe

Empik S.A.

Marszałkowska 116/122
00-017 Warszawa
mazowieckie, Polska

Jesteśmy blisko

Możesz pracować w jednym z ponad 260 salonów w całej Polsce bądź w naszym biurze, które znajduje się w ścisłym Centrum Warszawy – jesteśmy w pobliżu stacji metro Centrum.

Rozwijamy pasję

Wspieramy rozwój naszych pasji i staramy się je promować wewnątrz i na zewnątrz organizacji. W świątecznym konkursie sprzedażowym, dla wygranych Salonów zorganizowaliśmy warsztaty rozwijające pasje, w tym roku postawiliśmy na gotowanie, modę, taniec, fotografię i żeglarstwo.

Bilety

Wspierając nasze pasją do kultury, organizujemy wewnętrzne konkursy, w których do wygrania są bilety na wydarzenia w Polsce, którym patronujemy.

Multisport

Sport jest Twoją pasją? To świetnie! Dofinansujemy dla Ciebie wybrany pakiet multisport, dzięki temu możesz zadbać o swoją kondycję.

PZU

Jeśli chcesz, możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU.

Prywatna Opieka Medyczna

Dbamy o nasze zdrowie, dlatego po 3. miesięcznym okresie próbnym możesz wybrać interesujący Cię pakiet w LuxMed i dołączyć do grona osób, korzystających z prywatnej opieki medycznej.

Karta zniżkowa dla Pracowników

W naszych Salonach jest wiele produktów pomagających rozwijać pasje. Każdy z nas otrzymuje kartę zniżkową na zakupy w Salonach Empik oraz, na stronie EmpikFoto.

Gramy w jednej drużynie

Jesteśmy jednym zespołem i mamy wspólne cele, dlatego nieważne czy pracujesz w Salonie, czy w Centrali traktujemy się z szacunkiem. W naszych zespołach pracują nie tylko pasjonaci, ale przede wszystkim przyjazne i uśmiechnięte osoby. Wierzymy, że każdy człowiek jest wyjątkowy.