Dane kontaktowe

Empik S.A.

Marszałkowska 116/122
00-017 Warszawa
mazowieckie, Polska

CZY WIESZ, ŻE EMPIK TO:

TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ - Pierwsze salony otworzyliśmy w 1948 roku. Obecnie nasza sieć liczy 240 salonów.  Empik to także jeden z największych sklepów internetowych w Polsce.

LIDER RYNKU -  jesteśmy numerem 1 na polskim rynku w sprzedaży kluczowych kategorii: książki, muzyka, film. Posiadamy jeden z największych sklepów internetowych w Polsce.

MARKA OMNICHANNEL – oferujemy Klientom dostęp do naszych produktów poprzez wiele zintegrowanych kanałów – zarówno tradycyjne salony, jak i online. 

WYZNACZANIE TRENDÓW  –jesteśmy organizatorem Międzynarodowego Festiwalu „Apostrof” dla miłośników  czytelnictwa oraz największego plebiscytu kulturalnego w Polsce - Bestsellery Empiku.

INNOWACJE –  wdrażamy super nowoczesne- Future Stores, w których Klienci mają do dyspozycji interaktywnego personalnego doradcę oraz wiele innych nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

WSPIERANIE  BIBLIOTEK – w ramach programu lojalnościowego „mój empik”, przekazaliśmy w 2016 roku do bibliotek szkolnych 10.000 nowych książek.

SPOTKANIA Z TWÓRCAMI – corocznie realizujemy  w salonach ponad 1700 spotkań z wybitnymi twórcami kultury i sztuki, koncertów i warsztatów.

Zrekrutuj sobie szefa

Chcesz mieć wpływ na wybór przyszłego szefa oraz zespołu? W Empiku to możliwe.  Odwiedź naszą stronę www.zrekrutujszefa.empik.pl, znajdź swojego idealnego szefa oraz zespół i aplikuj!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (43)