Dane kontaktowe

Empik S.A.

Marszałkowska 116/122
00-017 Warszawa
mazowieckie, Polska

praca.empik.com

NIP: 5260207427

Empik

Empik to jedna z najlepiej rozpoznawalnych i cenionych polskich marek, tworzona przez ludzi z pasjami. Działamy na rynku od 1948 roku, będąc jednocześnie firmą  nowoczesną - pionierem w zakresie innowacyjnych rozwiązań omnichannelowych.

Pomagamy każdemu odkrywać i rozwijać pasje, dając najszerszy i kompleksowy wybór z wielu dziedzin nie tylko książek, płyt, filmów, gier planszowych, biletów na wydarzenia, artykułów kreatywnych czy zabawek, ale również dodatkowo online: produktów i akcesoriów sportowych, do domu, elektronicznych i dla dzieci. Organizujemy wydarzenia - tj. spotkania autorskie, różnego rodzaju warsztaty, wystawy, koncerty, dyskusje, które pobudzają pasje i wzbogacają codzienność.

Jako jedni z nielicznych działamy wielokanałowo – poprzez sieć salonów stacjonarnych a jest ich już ponad 250, sklep internetowy empik.com – jeden z największych na polskim rynku (z 2. milionami produktów) oraz aplikację mobilną, która inspiruje do dzielenia się radością i pasją z innymi.

W ramach grupy Empik oferujemy także nowoczesne rozwiązania i usługi, takie jak: EmpikFoto, Empik Bilety, Empik Go,  Virtualo, Livro,  Going, Biblioteka Akustyczna.

NASZE MARKI:

W ramach grupy Empik oferujemy nowoczesne rozwiązania i usługi, takie jak: EmpikFoto, Virtualo, Livro, Empik Bilety, Empik Go, Biblioteka Akustyczna.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (23)