Dane kontaktowe

Emons Group c/o Van Huët Glastransport Polska Sp. z o.o

ul. Nadrzeczna 1
42-262 Poczesna
śląskie, Polska
[email protected]

www.emons.eu

NIP: 7542698992

POZNAJ EMONS!

Emons Group to przedsiębiorstwo rodzinne, które istnieje już od 1943 roku. Zarządzanie firmą jest obecnie w rękach Daana Emonsa,  przedstawiciela trzeciego pokolenia rodziny Emons. Łącząc cztery firmy, które poprzez swoje filie i sieć współpracowników działają na terenie Holandii, Niemiec, Polski, Hiszpanii, Czech, Belgii i Wielkiej Brytanii, Emons Group z pewnością zasługuje na miano wielkiej rodziny.

Istotą DNA wszystkich firm, należących do Emons Group są następujące elementy:

  • Robić to, czego nikt inny nie robi;
  • Być nieustannie dla klienta i z klientem;
  • Wyprzedzać konkurencję zawsze o krok, na przykład dzięki innowacjom.

Pięć oddziałów Emons Group: Van Huët Glastransport, Emons Cargo/2WIN, Hofmans,  Meierling i Emons Service Centre reprezentują wszechstronność Grupy Emons. Mają one zupełnie inny charakter, ale łączą je ważne podobieństwa: wszystkie firmy koncentrują się na rynkach niszowych, a “DNA Emons” można znaleźć w każdej z nich.

SPECJALIZACJA

Van Huët

Van Huët Glass Logistics specjalizuje się w transporcie szkła float o różnych gabarytach w całej Europie. Najnowsza koncepcja Van Huët, naczepa 2BEE - New Generation, może transportować do 28 ton ładunku w krajach dopuszczających do ruchu pojazdy 40-tonowe. Wszystkie innowacje Van Huët mają na celu redukcję emisji CO2 i obniżenie kosztów. Ponieważ jest to sprzęt specjalistyczny, kierowcy są szkoleni w profesjonalnej obsłudze pojazdów i systemów załadunku szkła.

Emons Cargo

Koncepcja 2WIN firmy Emons Cargo może przynieść 64% dodatkowych korzyści w porównaniu do zwykłej naczepy; mieści 54 zamiast 33 europalet. Pozwala to zaoszczędzić 40% emisji dwutlenku węgla. Dlatego przyczepy oferują klientom Emons Cargo znaczące korzyści dla środowiska. Emons Cargo specjalizuje się w transporcie towarów nie układających się w stosy o wysokości palety/urządzenia do 1,80 metra, które idealnie pasują do przyczepy z podwójnym pokładem.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Meierling

Zakład produkcji naczep i pojazdów Meierling jest specjalistą Emons Group ds. aluminium. Firma konstruuje wysokiej jakości naczepy aluminiowe, które są nie tylko bardzo lekkie, ale również niezwykle wytrzymałe.

Emons Service Centre

Grupa Emons rozszerza obecnie swoje usługi dzięki uruchomieniu Centrum Obsługi Emons. W ramach tego nowego oddziału zespół ekspertów i młodych talentów ze wszystkich zakładów Emons Group będzie pracował nad wyzwaniami związanymi z optymalizacją łańcucha dostaw. Ten nowy oddział odzwierciedla jedną z podstawowych wartości Emons Group: innowacyjność!

Hofmans

Hofmans jest odpowiedzialny za transport kompostu po uprawie pieczarek. Dodatkowo, dzięki procesowi Upcyklingu, gwarantuje całkowity Recykling champostu oraz pozostałych odpadów z upraw pieczarek. W fabryce w Germert (NL) champost zostaje przetworzony w nawóz do gleby, paliwo i zrównoważoną energię.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)