Dane kontaktowe

Emitel S.A.

Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5272703675

Jeśli zdecydujesz się aplikować do Emitel, na pewno zapoznamy się z Twoją aplikacją. Po jej złożeniu  otrzymasz maila z podziękowaniem oraz z najważniejszymi informacjami dotyczącymi rekrutacji, w której bierzesz udział. W sprawie zaproszenia na spotkanie kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Standardowo nawiązujemy kontakt w ciągu 2-3 tygodni od złożenia aplikacji, jednak w wyjątkowych sytuacjach oraz jeśli wyraziłeś na to zgodę, możemy skontaktować się z Tobą również w terminie późniejszym.

Jeżeli otrzymasz zaproszenie na spotkanie, będzie ono prawdopodobnie jedynym i ostatecznym. Szanujemy Twój czas, dlatego nasze procesy rekrutacyjne ograniczają się zwykle do jednego spotkania, podczas którego będziesz miał okazję poznać rekrutera oraz swojego przyszłego przełożonego, a także uzyskać interesujące Cię informacje związane z zatrudnieniem w Emitel. Spotkania realizujemy stacjonarnie lub zdalnie, z wykorzystaniem systemów do videokonferencji oraz platform on-line.

Po spotkaniu, w umówionym czasie, otrzymasz informację zwrotną dotyczącą Twojej aplikacji. W każdym procesie rekrutacyjnym dokładamy starań, aby trwał on jak najkrócej i nie wymagał od Ciebie więcej zaangażowania niż to konieczne.