Dane kontaktowe

Emitel S.A.

Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5272703675

KIM JESTEŚMY

EmiTel S.A. jest głównym operatorem naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie cyfryzacji emisji radiowo-telewizyjnych oraz usług opartych na nowoczesnych systemach łączności bezprzewodowej.

Znakiem rozpoznawczym naszych usług jest najwyższa jakość, innowacyjne rozwiązania oraz zastosowanie najnowszych technologii.

Nasza siłą jest pełen pasji i zaangażowania Zespół, który tworzą wysokiej klasy specjaliści z obszarów technicznych: radiodyfuzji, teletransmisji, GSM, teleinformatyki, projektowania, utrzymania i nadzoru sieci, zarządzania projektami inwestycyjnymi, jak również specjaliści z obszarów wspierających.

POZNAJ NAS BLIŻEJ

EmiTel jako Pracodawca był wielokrotnie wyróżniany w ogólnopolskich konkursach, zyskując  tytuły: Solidnego Pracodawcy, Pracodawcy Przyjaznego Pracownikom, Pracodawcy Przyjaznego Pracownikom 50+, certyfikaty „Profesjonalne ZZL” i wyróżnienia za „systematyczne podnoszenie jakości ZZL” oraz za „kompleksowy rozwój kapitału ludzkiego”, a także wiele nagród z obszaru well-being. Nasza firma z dumą wspiera również szereg inicjatyw społecznych oraz prowadzi projekty w obszarze środowiska naturalnego.

EmiTel jest Sygnatariuszem Wspierającym Kartę Różnorodności, a przyjęta przez nas Deklaracja Różnorodności potwierdza fakt, że szanujemy i cenimy różnorodność naszego Zespołu, jako

fundamentalną wartość we współczesnym społeczeństwie.

Więcej o nas na www.emitel.pl oraz www.twitter.com/emitel_pl

PRACA W EMITEL

Działasz z pozytywną energią i entuzjazmem? Masz silną orientację na rozwój oraz ciekawość świata? Lubisz proste rozwiązania i cechuje Cię poczucie pilności? Jeśli tak, to znaczy, że podzielasz te wartości, którymi my kierujemy się w EmiTel. Dołącz zatem do naszego Zespołu i razem z nami osiągaj ambitne cele!

Stawiamy na ludzi zorientowanych na rozwój i wspieramy ich w dążeniu do doskonalenia swoich talentów i umiejętności. Tworzymy atmosferę pracy, która sprzyja rozwijaniu inicjatywy i realizowaniu ambitnych wyzwań.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)