Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Emitel S.A.

Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5272703675

KIM JESTEŚMY

Emitel S.A. jest głównym operatorem naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie cyfryzacji emisji radiowo-telewizyjnych oraz usług opartych na nowoczesnych systemach łączności bezprzewodowej.

Znakiem rozpoznawczym naszych usług jest najwyższa jakość, innowacyjne rozwiązania oraz zastosowanie najnowszych technologii.

Naszą siłą jest pełen pasji i zaangażowania Zespół, który tworzą wysokiej klasy specjaliści z obszarów technicznych: radiodyfuzji, teletransmisji, GSM, teleinformatyki, projektowania, utrzymania i nadzoru sieci, zarządzania projektami inwestycyjnymi, jak również specjaliści z obszarów wspierających.

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Emitel jako pracodawca

Emitel jako pracodawca był wielokrotnie wyróżniany w ogólnopolskich konkursach. Zostaliśmy uhonorowani między innymi tytułami TOP EMPLOYER 2020 i 2021, Solidnego Pracodawcy, Pracodawcy Przyjaznego Pracownikom, Pracodawcy Godnego Zaufania, Odpowiedzialnego i Przyjaznego Pracodawcy. Jesteśmy dwukrotnym laureatem programu Inwestor w Kapitał Ludzki.

Wspieramy środowisko naturalne oraz społeczności, w których żyjemy

Emitel z dumą wspiera szereg inicjatyw społecznych oraz prowadzi projekty w obszarze środowiska naturalnego. Co roku na naszej stronie www publikujemy Raport Zaangażowania Społecznego.

Jesteśmy Sygnatariuszem Wspierającym Kartę Różnorodności, a przyjęta przez nas Deklaracja Różnorodności potwierdza fakt, że szanujemy i cenimy różnorodność naszego Zespołu, jako fundamentalną wartość we współczesnym społeczeństwie.

Gdzie pracujemy

Pracujemy w biurach w Warszawie, Krakowie, Siemianowicach Śląskich, Poznaniu, Gdańsku, Lublinie oraz w wielu obiektach technicznych, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Eksperci z naszych grup technicznych obsługują infrastrukturę nadawczą Emitel, pracując w terenie, głównie na obiektach wysokościowych.

Więcej o nas dowiesz się na stronach:

  • https://www.linkedin.com/company/emitel
  • https://twitter.com/emitel_pl

PRACA W EMITEL

Działasz z pozytywną energią i entuzjazmem? Masz silną orientację na rozwój oraz ciekawość świata? Lubisz proste rozwiązania i cechuje Cię poczucie pilności? Jeśli tak, to znaczy, że podzielasz te wartości, którymi my kierujemy się w Emitel. Dołącz zatem do naszego Zespołu i razem z nami osiągaj ambitne cele!

Stawiamy na ludzi zorientowanych na rozwój i wspieramy ich w dążeniu do doskonalenia swoich talentów i umiejętności. Tworzymy atmosferę pracy, która sprzyja rozwijaniu inicjatywy i realizowaniu ambitnych wyzwań.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)