Dane kontaktowe

EME Aero Sp. z o.o.

Jasionka 949
36-002 Jasionka
podkarpackie, Polska

www.eme-aero.com

NIP: 5170385680

Rekrutacja w nowej sytuacji

W związku z obecną sytuacją w kraju i na świecie, w trosce o bezpieczeństwo, komfort i zdrowie naszych pracowników, podejmujemy liczne działania prewencyjne i wdrażamy kolejne środki zapobiegawcze mające na celu ciągłe zwiększanie ochrony i bezpieczeństwa na terenie zakładu EME Aero. Cały czas kontynuujemy działalność operacyjną i biznesową oraz prowadzimy procesy rekrutacji, ze względów bezpieczeństwa dostosowaliśmy jednak ich przebieg do obecnych potrzeb i zaleceń.

JAK OBECNIE WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI?

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo zarówno naszym pracownikom, jak i kandydatom do pracy, cały proces rekrutacji przenieśliśmy do przestrzeni wirtualnej. Do odwołania rekrutujemy wyłącznie za pomocą narzędzi online (wideo rozmowa lub telefon). Jesteśmy przy tym elastyczni  - formę naszego kontaktu dostosowujemy do Twoich potrzeb i możliwości. Jak przebiega obecnie rozmowa rekrutacyjna? Bardzo podobnie, jak dotychczas! Podczas spotkania online rozmawiamy o Twoim doświadczeniu i historii zawodowej, dowiadujesz się więcej o swojej przyszłej roli oraz masz  możliwość zadania nam dodatkowych pytań.  W rozmowie online uczestniczysz Ty, osoba z Działu HR i Twój przyszły przełożony.

Zdajemy sobie sprawę, że część spotkań rekrutacyjnych odbywa się obecnie w warunkach domowych - możesz liczyć na nasze zrozumienie i wsparcie w przypadku problemów technicznych ze sprzętem albo nieoczekiwanych zdarzeń w tle rozmowy. J Dołożymy wszelkich starań, abyś podczas spotkania czuł się maksymalnie komfortowo, pomimo panującej sytuacji, nowych warunków i innej niż dotychczas formy naszego kontaktu.

Ze względu na specyfikę niektórych stanowisk, w przypadku wybranych rekrutacji będziemy stopniowo przywracać testy mechaniczne i manualne, które będą odbywały się na terenie naszego zakładu. Sesje Assessment Center będziemy wdrażać stopniowo, przy zachowaniu najwyższych zasad bezpieczeństwa oraz wszelkich możliwych środków ochrony, po ustabilizowaniu sytuacji epidemiologicznej.

APLIKUJ – SPOTKAJMY SIĘ ONLINE!

Procesy rekrutacyjne do EME Aero nie zostały wstrzymane, a nasz harmonogram rekrutacji nie uległ zmianie  - jesteśmy na etapie intensywnej rozbudowy naszych struktur i poszczególnych działów, dlatego rekrutacje toczą się zwykłym rytmem.  Docelowo w naszym zakładzie zatrudnienie znajdzie ponad 1000 osób, dlatego nie zwalniamy tempa, a jedynie dostosowujemy przebieg procesu rekrutacji do obecnych potrzeb.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zakładki kariera:  https://www.eme-aero.com/pl/kariera

JAK  DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH PRACOWNIKÓW?

W EME Aero zdrowie, bezpieczeństwo i komfort naszych pracowników jest dla nas kwestią priorytetową. Podejmujemy szereg działań prewencyjnych, aby zapewnić bezpieczne warunki pracy, a jednocześnie w jak najbardziej płynny sposób kontynuować działalność operacyjną.  

Monitorujemy bieżące wydarzenia, reagujemy na najnowsze wytyczne i rozporządzenia wydane przez Ministerstwo Zdrowia i postępujemy zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego.  Dbamy o  dezynfekcję biur, hali, stanowisk pracy i pomieszczeń wspólnych. Przeorganizowaliśmy naszą pracę  w biurach  i zmieniliśmy rozkład pracy zmianowej, aby ograniczyć bezpośrednie kontakty między pracownikami. Utrzymujemy dystans społeczny i ograniczamy spotkania face2face na rzecz spotkań zdalnych. Każdy pracownik ma stały dostęp do środków do dezynfekcji. Dbamy o sprawną i transparentną  komunikację i edukujemy naszych  pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny.