Dane kontaktowe

EME Aero Sp. z o.o.

Jasionka 949
36-002 Jasionka
podkarpackie, Polska

www.eme-aero.com

NIP: 5170385680

CENTRUM SZKOLENIOWE EME AERO

Posiadamy własne w pełni wyposażone Centrum Szkoleniowe, gdzie nasi pracownicy szkolą się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów firmy  Lufthansa Technical Training.

Centrum Szkoleniowe umiejscowione zostało w Panattoni Park Rzeszów, w Jasionce i składa się z obszarów szkolenia praktycznego i teoretycznego. Strefa szkoleń praktycznych zawiera warsztat przeglądu i naprawy silnika w obszarze demontażu i ponownego montażu. Centrum wyposażone w specjalistyczny sprzęt, który pozwoli na uzyskanie takich samych warunków jak w docelowym centrum serwisowym. Strefa szkoleń teoretycznych to zaś sale wykładowe i komputerowe w których w komfortowych warunkach, przeprowadzane są szkolenia i prezentacje o tematyce lotniczej.

ZOSTAŃ MECHANIKIEM SILNIKÓW LOTNICZYCH

Pomagamy naszym pracownikom stać się wykwalifikowanymi mechanikami silników lotniczych. Program szkoleniowy potrwa około 15 miesięcy i będzie się różnił w zależności od doświadczenia pracownika i od docelowego, wymaganego poziomu kwalifikacji.

Zakres szkolenia obejmuje 4 moduły:

  • szkolenie teoretyczne - zakres szkolenia to między innymi: przepisy lotnicze, czynnik ludzki, podstawowa wiedza o silniku, język angielski.
  • szkolenie z obróbki mechanicznej - czas trwania i zakres szkolenia uzależniony jest od posiadanych umiejętności nowego pracownika.
  • szkolenie praktyczne- szkolenie realizowane na silniku szkoleniowym. Do dyspozycji są dwa rodzaje silników i moduły, w tym silnik serwisowany w EME Aero.
  • szkolenie praktyczne – OJT (On the job training) Szkolenie OJT będzie dotyczyło części mechaników i będzie się odbywało w fabrykach należących do udziałowców (np. MTU Hanower, Lufthansa Technik Hamburg, Lufthansa Technik Aero Alzey k. Frankfurtu)

LUFTHANSA TECHNICAL TRAINING – PARTNER SZKOLENIOWY

Nasz dostawca szkoleń, firma Lufthansa Technical Training jest wiodącym dostawcą programów szkoleniowych i kwalifikacyjnych dla przemysłu lotniczego. Zakres oferowanych kursów obejmuje wszystko, co powinni wiedzieć pracownicy centrum serwisowego. Każde szkolenie zakończone jest egzaminem. Część szkoleń odbywa się w wersji interaktywnej na tabletach.