Dane kontaktowe

EME Aero Sp. z o.o.

Jasionka 949
36-002 Jasionka
podkarpackie, Polska

www.eme-aero.com

NIP: 5170385680

Kogo poszukujemy?

Szukamy kandydatów zaangażowanych oraz realizujących swoje zadania z pasją do następujących obszarów: montaż i demontaż silnika, jakość, czyszczenie, inspekcja i badania nieniszczące, logistyka, służby utrzymania ruchu oraz do obszarów wsparcia.

ETAP 1

Wyślij CV

Wykonaj pierwszy krok i daj nam się poznać przesyłając CV w języku polskim i angielskim. Zajrzyj na naszą stronę www, gdzie możesz zaaplikować klikając w link: https://www.eme-aero.com/pl/kariera. Dane kandydatów gromadzimy elektronicznie poprzez system ułatwiający nam zbieranie wszystkich aplikacji w uporządkowany sposób.

ETAP 2

Selekcja aplikacji

Następnie dokonujemy wyboru kandydatów spełniających określone oczekiwania. Polega to na selekcji nadesłanych dokumentów pod kątem wymaganego na danym stanowisku doświadczenia zawodowego, umiejętności, kwalifikacji oraz wykształcenia.

ETAP 3

Telefon

Zadzwonimy do Ciebie dopytać o szczegóły dotyczące wykształcenia, doświadczenia zawodowego, znajomości języka angielskiego, motywacji do podjęcia zatrudnienia w EME Aero. Rozmowa telefoniczna może być prowadzona przez konsultantkę z agencji rekrutacyjnej.

ETAP 4

Assessment Centre (zadania testowe na wybrane stanowiska)

Na wybranych stanowiskach (np. Mechanik Silników Lotniczych, Operator ds. Testów Silnika, Mechanik Napraw Silników Lotniczych), zapraszamy do udziału w Assessment Centre,  gdzie proponujemy testy manualne, techniczne oraz merytoryczne.

ETAP 5

Spotkanie

Następnie zapraszamy wybranych kandydatów na spotkanie, w trakcie którego będzie okazja porozmawiać z przyszłym przełożonym oraz pracownikiem  działu HR.

ETAP 6

W wyniku procesu rekrutacji zostaje wybrany kandydat/kandydatka, któremu składamy ofertę pracy.

Witaj na pokładzie EME Aero! Zapraszamy do udziału w onboardingu!