Dane kontaktowe

EME Aero Sp. z o.o.

Jasionka 949
36-002 Jasionka
podkarpackie, Polska

www.eme-aero.com

NIP: 5170385680

Poznaj nas

EME Aero to wspólne przedsięwzięcie pomiędzy dwoma wiodącymi firmami z branży lotniczej, Lufthansa Technik oraz MTU Aero Engines. Ta wspólna inicjatywa zaowocowała ideą utworzenia jednego z największych i najnowocześniejszych centrów serwisowych GTF MRO (Maintenance, Repair, Overhaul - Obsługa, Naprawa, Przegląd) dla najnowszej generacji silników lotniczych Pratt&Whitney z rodziny PW1100. Nowoczesny obiekt powstaje  w podrzeszowskiej Jasionce.

FUTURE IS NOW!

EME Aero  jest projektem typu „greenfield” co oznacza, że powstaje od podstaw. Firma aktualnie jest w fazie silnego rozwoju, tworzenia struktur, zatrudnienia oraz szkolenia pracowników. W zakładzie EME Aero docelowo zatrudnienie znajdzie ok. 1000 osób. Rozpoczęcie działalności operacyjnej zaplanowano na początek roku 2020 z docelową  roczną wydajnością 450 wizyt serwisowych.

LUDZIE

Wiemy, że podstawą sukcesu są ludzie, dlatego naszym pracownikom dajemy możliwość pracy w międzynarodowym oraz wielokulturowym środowisku pracy. Dla każdego pracownika przewidujemy indywidualny program szkoleń, obejmujący moduły szkoleniowe teoretyczne jak i praktyczne z możliwością wyjazdów do zakładów udziałowców w Niemczech. W tym celu utworzyliśmy Centrum Szkoleniowe dbając jednocześnie o komfortowe warunki pracy.

GLOBALNE STANDARDY

EME Aero dołączy z początkiem 2020 r. do globalnej sieci centrów serwisowych dla silników Pratt&Whitney typu GTF.  Jako wspólne przedsięwzięcie Lufthansa Technik oraz MTU Aero Engines, EME Aero będzie bezpośrednio czerpać  z doświadczenia i technologii zapewnianej przez obydwu partnerów. Zagwarantuje to usługi na światowym poziomie spełniające najwyższe wymagania  jakości, ekologii oraz bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)