Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

EMAKO.pl Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 29
50-011 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

emako.pl

NIP: 8992701105

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zgranym zespołem, tworzącym sklep internetowy Emako.pl.

Od ponad 10 lat prowadzimy sprzedaż szerokiej gamy produktów wyposażenia wnętrz: funkcjonalne i użyteczne artykuły do mieszkań, restauracji, biur i hoteli.

Od początku konsekwentnie przebyliśmy drogę od małego sklepu do jednego z liderów polskiego e-commerce z ponad 1 milionem wizyt miesięcznie. Obecnie działamy także w innych krajach Europy.

Logistykę wysyłki zamówień realizujemy z nowoczesnego kompleksu magazynowego w Nowej Wsi Wrocławskiej, a nasze biura mieszczą się w centrum Wrocławia.

CZYM SIĘ KIERUJEMY?

Jesteśmy firmą z pomysłem i sukcesem, która indywidualnie podchodzi do  każdego z pracowników. Świadomie unikamy korporacyjnej sztywności. W codziennej pracy, kierujemy się bardzo istotnymi dla nas wartościami:

  • Komunikacja – dokładamy starań, żeby ludzie potrafili i chcieli wymieniać się opiniami, pomysłami i wsparciem.
  • Rozwój – nieustanne udoskonalanie firmy przez nas samych, nie pozwala nam popaść w rutynę, dzięki czemu stale zdobywamy nowe doświadczenia.
  • Szacunek i aktywne słuchanie – szanujemy się wzajemnie, gdyż mamy świadomość wagi zdania każdego z nas, zawsze cenimy pomysły i zaangażowanie współpracowników.
  • Współpraca – pracujemy zespołowo, to najlepsza metoda do osiągnięcia sukcesu.
  • Stabilne zatrudnienie – dbamy o zadowolenie z warunków pracy.

DOŁĄCZ DO NAS!

Nasze motto:

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość – już po niej.
Henry Ford, założyciel Ford Motor Company

Jak wygląda nasz proces rekrutacji?

ETAP 1 - analizujemy dokumenty aplikacyjne. Porównujemy ich treść z naszymi wymaganiami, lecz nie kierujemy się schematami. Szukamy kandydatów, którzy pasują do naszego zespołu i którym możemy zaoferować możliwości rozwoju.

ETAP 2 - zapraszamy kandydata na spotkanie z przyszłym przełożonym. Jeśli stanowisko wymaga znajomości języków obcych lub innych specjalistycznych umiejętności, są one weryfikowane na tym etapie. Podczas spotkania przedstawiamy też wizję firmy oraz najważniejsze informacje na temat naszej pracy. Spotkanie z Prezesem firmy to drugie spotkanie na tym etapie rekrutacji - najczęściej odbywa się tego samego dnia.

ETAP 3 - kandydat otrzymuje od nas informację zwrotną. Staramy się udzielić jej w przeciągu dwóch tygodni od spotkania.

Pozytywnie zakończony proces rekrutacyjny będzie oznaczał dla Ciebie możliwość dołączenia do naszego zespołu i rozwijania się zawodowo w obszarze e-commerce.

BENEFITY

  • Multisport
  • Catering
  • Zajęcia z języka obcego
  • Paczki Bożonarodzeniowe
  • Świadczenie urlopowe

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)