Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Elsteel-Poland Sp. z o.o.

ul. Juliusza Słowackiego 5
46-040 Ozimek
opolskie, Polska
Telefon: +48 697 727 919
[email protected]

www.elsteel.com

NIP: 9910183120

O nas

Firma należy do duńskiej grupy Elsteel, jednego ze światowych liderów w produkcji infrastruktury szafowej do branży elektrycznej. Grupa koncentruje się na stworzeniu kompleksowej oferty dla różnych segmentów rynku – od obudów najmniejszych dostępnych na rynku z bezpiecznikami, po złożone w terminale dystrybucyjne.

Informacje ogólne

Elsteel to duńska firma należąca do Feodora (Fang) i Alexander Logstrup. Rodzeństwo przejęło Elsteel w 2013 r. od założyciela Erika Logstrupa.

Erik Logstrup był wizjonerem, który wymyślił system Techno Module i zdobył kilka patentów na przestrzeni lat. Pierwsza produkcja powstała na Sri Lance w 1981 roku. Od tego czasu rozszerzyliśmy działalność na fabryki w Indiach i Polsce.

Zespół firmy liczy ponad 800 wykwalifikowanych specjalistów, które z dumą produkują najlepsze na świecie rozwiązanie techniczne w najlepszej możliwej cenie!

Wierzymy w szybką drogę od planowania do działania – dlatego szukamy pracowników chcących rozwijać się razem z naszą firmą.

Green Team

40 lat temu, Erik Logstrup przyjechał na Sri Lankę ze śrubokrętem, rodziną i mnóstwem entuzjazmu. Dziś możemy być dumni z bycia częścią niesamowitej rodziny, jaką stał się ELSTEEL dzięki pomocy pracowników, klientów i dostawców. ELSTEEL ma obecnie siedziby w 4 różnych krajach oraz klientów na prawie każdym kontynencie. To spore osiągnięcie jak na firmę, która "po prostu" produkuje elementy ze stali.

Na arenie międzynarodowej ELSTEEL to wysokiej klasy rozwiązania techniczne, doskonała jakość oraz dokładnie przetestowane i bezpieczne produkty.

Wewnętrznie jesteśmy firmą, w której dbamy o siebie nawzajem. Szanujemy się, zachęcamy do rozwoju i osiągnięcia sukcesu niezależnie od kraju, przekonań i stanowiska.

W ELSTEEL dbamy o nasze środowisko i staramy się wprowadzać drobne ulepszenia w naszym otoczeniu, aby stało się ono bezpiecznym miejscem dla naszych dzieci, miejscem gdzie wszyscy możemy się rozwijać. Gdy czasy są ciężkie dokładamy wszelkich starań by pomóc sobie nawzajem. Jesteśmy silni razem i każdy jest ważny!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)