Dane kontaktowe

Elkom Trade S.A.

ul. Targowa 25a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
świętokrzyskie, Polska
Telefon: +48 41 266 55 27
Fax: +48 41 266 55 27
[email protected]

www.elkomtrade.eu

NIP: 1132823532

O nas

Elkom Trade posiada 50 letnie doświadczenie w branży metalowej. Jesteśmy wiodącym producentem pojemników siatkowych, pojemników na wino, kontenerów na butelki, stelaży BIG BAG, rollkontenerów, nadstawek paletowych. Produkujemy systemy logistyczne służące do zapewnienia optymalnego przebiegu operacji transportowych, magazynowych oraz logistyki wewnętrznej i zewnętrznej. 

Każdego dnia w Elkom Trade analizujemy potrzeby Klientów i tworzymy dla nich gotowe rozwiązania. Od początku istnienia naszej firmy kierujemy się tymi samymi zasadami – wysoka jakość produktu, obserwacja rynku i odpowiadanie na jego potrzeby.  Dostarczamy nasze produkty i usługi do ponad 100 krajów, na 5 kontynentów. Dysponujemy nowoczesnymi rozwiązaniami pozwalającymi na optymalizację sieci logistycznej, magazynowej i produkcyjnej. Sprzedajemy, wynajmujemy i serwisujemy oferowane przez nas pojemniki metalowe i kosze transportowe. Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych klientów, dynamicznie zmieniającej się branży i realiom rynkowym, tworzymy dedykowane rozwiązania, wprost dopasowane do wielu parametrów, w tym różnych wymiarów i cech konstrukcyjnych.

Elkom Trade w Liczbach

Dostarczamy nasze produkty i usługi do ponad 100 krajów, na 5 kontynentów

Możliwość rozwoju zawodowego

Stwarzamy możliwości rozwoju zawodowego w nowocześnie zarządzanej firmie. Polityka naszej firmy zakłada, że najważniejszym i najcenniejszym kapitałem  jest kapitał ludzki.

Praktyka zawodowa skłania nas stale do poszukiwania nowych rozwiązań i modyfikacji zarówno w procesie produkcji, jak również w obsłudze klienta. Poszukując kandydatów na określone stanowiska stawiamy przede wszystkim na ich kompetencje i chęć rozwoju. Dbamy o to by pracownicy Elkom Trade reprezentowali najwyższy poziom profesjonalizmu i zaangażowania.

Działamy wedle sprawdzonych procedur firmowych, cały czas pracujemy nad podniesieniem komunikacji wewnętrznej. Odpowiednio dobrane zasoby ludzkie są gwarantem utrzymania i umocnienia pozycji wiodącego producenta w Polsce i na świecie.

Uważamy, że poziom wiedzy pracowników, motywacja i zaangażowanie stanowią klucz do sukcesu firmy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)