Dane kontaktowe

Elis Textile Service Sp. z o.o.

Nowy Tuchom 3b
80-209 Nowy Tuchom
pomorskie, Polska

berendsen.pl

NIP: 5861014302

W Elis możemy zaproponować Ci pracę w różnych obszarach. Zachęcamy do zapoznania się z listą aktualnych ogłoszeń i udziału w procesie rekrutacyjnym. Jeżeli w tym momencie nie znalazłeś dla siebie interesującej rekrutacji – nic straconego! Przygotowaliśmy specjalny formularz, dzięki któremu możesz zaaplikować do naszej firmy już teraz. Wystarczy, że skorzystasz z formularza aplikacyjnego, który znajdziesz pod linkiem:  https://elis.elevato.net/pl/aplikuj-do-elis-berendsen,ja,81

ETAP 1

Zostaw nam swoje CV

  • Załącz swoje CV w wybranym przez Ciebie formularzu. List motywacyjny nie jest obowiązkowy – o Twoich motywacjach na pewno porozmawiamy podczas spotkania rekrutacyjnego.

ETAP 2

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie

  • Po upływie około 14 dni od publikacji ogłoszenia, kontaktujemy się telefonicznie z Kandydatami, którzy wpisują się w profil poszukiwanej przez nas osoby. Podczas tej rozmowy możesz spodziewać się, że umówimy spotkanie rekrutacyjne. Wychodzimy z założenia, że obie strony potrzebują czasu, aby móc przygotować się do rozmowy, więc spotkania rekrutacyjne umawiamy z kilkudniowym wyprzedzeniem.

ETAP 3

Zaprosimy Cię na pierwsze spotkanie rekrutacyjne

  • Podczas tego spotkania zależy nam na tym, aby obie strony dobrze się poznały. Będziemy chcieli zgłębić Twoją motywację, plany oraz dotychczasowy przebieg kariery zawodowej. Jest to również czas dla Ciebie, który możesz wykorzystać, aby zadać nam pytania i lepiej poznać naszą firmę czy obowiązki na stanowisku, o którym będziemy rozmawiać. Na tym spotkaniu zapewne poznasz swojego potencjalnego przełożonego. Nasza rozmowa nie powinna trwać dłużej niż godzinę.

ETAP 4

Pasujące do naszego zespołu Osoby zaprosimy na drugie spotkanie rekrutacyjne

  • Drugie spotkanie ma najczęściej charakter praktyczny. Przygotujemy kilka zadań i poprosimy Cię o przygotowanie i zaprezentowanie nam efektu końcowego podczas spotkania. Niektóre zadania otrzymasz od nas przed spotkaniem, ale będą też takie, które przekażemy Ci w trakcie rozmowy. Podczas tego etapu rekrutacji chcemy zobaczyć jak pracujesz i poznać Cię bliżej z tej bardziej praktycznej strony.

ETAP 5

Wybranemu Kandydatowi złożymy ofertę pracy

  • Gratulujemy! W naszych oczach jesteś najlepszym Kandydatem na oferowane stanowisko. Zadzwonimy do Ciebie i szczegółowo omówimy z Tobą wszystkie warunki pracy. Po naszej rozmowie wyślemy Ci list intencyjny z uzgodnionymi szczegółami przyszłej umowy o pracę.

ETAP 6

Witamy w Elis

  • Cieszymy się, że do nas dołączysz! Przed Twoim pierwszym dniem pracy wyślemy Tobie harmonogram wdrożenia. Pierwsze dni spędzisz w naszej Centrali niedaleko Trójmiasta, gdzie przedstawimy Ci wszystkie niezbędne informacje dotyczące naszej firmy. Kolejne dni spędzisz pod opieką Twojego przełożonego, który wdroży Cię do pracy na Twoim stanowisku.