Dane kontaktowe

Elica Group Polska

Inżynierska 3
55-221 Jelcz-Laskowice
dolnośląskie, Polska

elica.com

NIP: 8992541788

O NAS

Elica Sp. z o.o., z główną siedzibą we Włoszech, działa na rynku polskim od 2005 roku w Jelczu Laskowicach.

Firma jest światowym liderem w dziedzinie designu i produkcji okapów oraz silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego.

Nasze kompetencje doprowadziły do zrewolucjonowania tradycyjnego wizerunku produkowanych w naszych zakładach okapów kuchennych, które z prostych akcesoriów przekształciliśmy w przedmioty o wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju wzornictwie, zwiększające jakość życia osób wybierających nasze produkty. Udało nam się to osiągnąć, ponieważ Grupa Elica, działająca już od lat 70, wyróżnia się na rynku ze względu na swoje doświadczenie, wygląd produktu, wyszukane materiały oraz zainteresowanie nową technologią, gwarantujące najwyższą wydajność oraz ograniczenie zużycia. Ponad 3000 pracowników sprawia, że nasza produkcja roczna wynosi około 17 milionów sztuk, obejmujących okapy oraz silniki elektryczne.

TOP PRACODAWCA

Znajdujemy się w gronie najlepszych globalnych pracodawców w Polsce: takich, którzy tworzą dogodne warunki pracy, dbają o rozwój pracowników i dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem. Otzymaliśmy tytuł Top Employer 2018. Otrzymany znak Top Employer symbolizuje nie tylko nasze środowisko pracy, ale także nasze oddanie kwestiom optymalizacji, rozwoju, dzięki czemu możemy stać się jeszcze lepszym pracodawcą.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)