Dane kontaktowe

ELESA+GANTER Polska Sp. z o.o.

ul. Słoneczna 42a
05-500 Piaseczno, Stara Iwiczna
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 737 70 47
Fax: +48 22 737 70 48
[email protected]

www.elesa-ganter.pl

NIP: 1230943800

Poznaj nas

Elesa+Ganter Polska w liczbach:

- 80.000 produktów w ofercie
- 250 nowości rocznie
- 700 dokumentów wprowadzanych codziennie do naszego systemu
- kilkanaście tysięcy aktywnych klientów rocznie

Jesteśmy włosko-niemieckim producentem standardowych elementów do maszyn i urządzeń, używanych praktycznie w każdej gałęzi przemysłu na świecie. Od ponad 75 lat aktywnie wspieramy inżynierów i konstruktorów maszyn, oferując im innowacyjne rozwiązania oraz produkty najwyższej jakości. Jesteśmy obecni w 70 krajach i współpracujemy z największymi na świecie firmami produkcyjnymi.

Nasze biuro

Siedziba firmy zlokalizowana jest pod Warszawą. To stąd każdego dnia sporządzamy oferty, rozmawiamy i doradzamy naszym Klientom oraz wysyłamy paczki. Tu też, z pomocą naszych Klientów, znajdujemy nowe, czasem zaskakujące zastosowania dla naszych produktów, co jest naszą największą pasją!

Wielokrotnie nagradzane produkty

Od 1977 roku ELESA+GANTER na całym świecie zdobywa nagrody za wzornictwo i wysoką jakość oferowanych produktów. Tym samym przyczynia się do uatrakcyjnienia oraz podniesienia wartości finalnego produktu.

Nasze elementy zaprojektowano w oparciu o zasady ergonomii, przywiązując uwagę do ich funkcjonalności oraz wzornictwa. Takie podejście zostało docenione przez jury najbardziej prestiżowych wystaw w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, które przyznało firmie 53 nagrody.

Projektowanie oraz wdrażanie licznych rozwiązań technicznych w branży przemysłowej jest dla nas priorytetem, dzięki czemu możemy pochwalić się 180 patentami oraz zastrzeżonymi wzorami.

Nowoczesny magazyn

Posiadamy nowoczesny, zautomatyzowany magazyn o powierzchni 2.000 m², w którym przechowujemy ok. 45.000 produktów. Przyjmujemy tygodniowo 14 dostaw z zagranicy i każdego dnia wysyłamy ok. 300 paczek. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom dostawę towaru w 24 godziny