Dane kontaktowe

Elemont sp.zoo

Dobrzeńska 72 b
45-920 Opole
opolskie, Polska
Telefon: +48 77 543 23 95
[email protected]

elemont.pl

NIP: 7540136882

ELEMONT SP.Z O.O.

Elemont to nowoczesna spółka inżynieryjno- budowlana, która oferuje klientom kompleksową obsługę w wielu obszarach gospodarki – w energetyce, w przemyśle i ochronie środowiska. Firma świadczy usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania, kompleksowego wykonawstwa instalacji elektrycznych, teletechnicznych, systemów automatyki i sterowania, ochrony środowiska, infrastruktury drogowej oraz serwisu. Spółka wdraża także unikatowe rozwiązania i technologie związane z odnawialnymi źródłami energii.

W JAKICH OBSZARACH DZIAŁAMY?

Specjalizujemy się w obsłudze dużych inwestycji w obszarze energetyki (wytwórczej i dystrybucyjnej), przemysłu, ochrony środowiska oraz infrastruktury drogowej. Wykonujemy również prace modernizacyjne, remontowe i konserwacyjne, a także obsługę eksploatacyjną i serwisową instalacji elektrycznych, AKPiA i teletechnicznych.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Spośród najlepszych w branży wyróżniają nas entuzjazm i energia w działaniu. Każde powierzone nam zadanie traktujemy jak wyzwanie, któremu staramy się sprostać, a wyznacznikami osiągnięcia tego celu są dla nas wysoka jakość usług, terminowość oraz przede wszystkim pełna satysfakcja klienta.

To, co bez wątpienia wyróżnia firmę Elemont na rynku, to ugruntowany program rozwoju kariery. Osoby z potencjałem, które rozpoczynają współpracę z Elemont na stanowisku stażowym przystępują do Akademii Młodego Inżyniera, która obejmuje szereg szkoleń wewnętrznych. Jest to jasna i klarowna ścieżka rozwoju, w ramach której na każdym stanowisku pracownik zdobywa konkretne kwalifikacje i uprawnienia, co umożliwia mu sprawne przejście na wyższe stanowisko – od stażysty przez inżyniera aż do kierownika robót elektrycznych i kierownika projektu. Firma wspiera także swoich pracowników  finansowo w podnoszeniu kwalifikacji, związanych z ich stanowiskiem. 

ZA CO CENIĄ NAS INNI?

Budujemy relacje w oparciu o przekonanie, że nasz sukces to jednocześnie sukces naszych klientów, pracowników, społeczności lokalnej i dostawców. Dlatego czujemy pełną odpowiedzialność za wpływ naszych działań na otaczającą rzeczywistość.
Już trzykrotnie zostaliśmy wyróżnieni nagrodą Diamenty Forbesa. Jest to ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość jednocześnie dbając o wysoką wiarygodność płatniczą i brak negatywnych zdarzeń prawnych.
Sukcesywnie, od 2018 oku, otrzymujemy wyróżnienie Gazel Biznesu. Tytuł -przyznawany przez Puls Biznesu- to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm.

Kilkukrotnie zdobyliśmy Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji w kategorii Załoga - Wspólny Sukces przyznawany przez Opolską Izbę Gospodarczą, a corocznie, od 2015, także Certyfikaty Wiarygodności Biznesowej. W 2019 roku zostaliśmy laureatem nagrody Solidny Pracodawca.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (19)