Dane kontaktowe

Electropoli Poland Sp. z o.o.

Grażyńskiego 141
43-300 Bielsko-Biała
śląskie, Polska
[email protected]

www.electropoli.pl

Kilka słów o nas

Jesteśmy częścią francuskiej Grupy Electropoli, mającej zakłady w Czechach, Francji i oczywiście w Polsce. Nasze zakłady w kraju zlokalizowane są w Bielsku-Białej oraz w Nowej Soli. Zajmujemy się profesjonalnym dostarczaniem usług w zakresie malowania dekoracyjnego i antykorozyjnego. Jako europejski lider w branży powłok ochronnych działamy głównie w sektorze motoryzacyjnym, uszlachetniając to, co wyprodukowali inni. Jesteśmy certyfikowanym dostawcą dla większości europejskich producentów samochodów, ciężarówek, autobusów, naczep. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: www.electropoli.pl

Nasze oddziały:

Electropoli Poland Sp. z o.o.

Ul. Grażyńskiego 141
43-300 Bielsko-Biała
[email protected]

Ul. Przemysłowa 10
67-100 Nowa Sól
[email protected]

Co nas wyróżnia?

U nas pracownik nie jest tylko zwykłym numerkiem ewidencyjnym. Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie i staramy się pomagać w jak najlepszy sposób. Ponadto oferujemy szeroki pakiet dodatków, benefitów oraz nagród, dzięki którym praca staje się przyjemniejsza.

  • SPORT – karta Multisport dla dbających o formę i kondycję – w zdrowym ciele zdrowy duch!
  • KULTURA – konkursy dla pracowników i ich dzieci, wyjścia do kina oraz do teatru, pracownicza gazetka, w której każdy może zostać redaktorem – rozwijają wyobraźnię, integrację i dobrą zabawę!
  • ZDROWIE – dodatkowe ubezpieczenie w korzystnej ofercie cenowej – zdrowie masz tylko jedno!
  • NAUKA – szkolenia specjalistyczne i w zakresie języków obcych – człowiek uczy się przez całe życie!

Nasza firma otrzymała również nagrody: „Najlepszy Dostawca Roku”, „Gazele Biznesu” oraz „Najlepszy Praktykodawca Województwa Śląskiego w 2016 roku”. Oznacza to, że stały rozwój jest naszym priorytetem, a do tego kształtujemy pracowników już na początkowych ścieżkach kariery, prowadząc program stażowy: „Kolorowa Kariera Electropoli”.

Jak zostać naszym pracownikiem?

To bardzo proste. Wysłanie do nas CV aplikując na dane stanowisko, rozpoczyna proces rekrutacyjny.

  1. Weryfikujemy wszystkie CV, które zostają do nas nadsyłane. Następnie przeprowadzamy wstępny wywiad telefoniczny – nie musisz się bać, trwa on max. 10 minut.
  2. Podejmujemy decyzję z kim spotkamy się na rozmowie rekrutacyjnej i dzwonimy ponownie do kandydata – kto wie, może właśnie do ciebie?
  3. Rozmowa kwalifikacyjna – najważniejszy element procesu rekrutacyjnego. Zazwyczaj w obecności przedstawiciela danego działu, do którego prowadzony jest nabór.
  4. Informacja zwrotna – po wzięciu udziału w rozmowie kwalifikacyjnej zawsze uzyskasz od nas odpowiedź. Nie ważne czy będzie ona negatywna, czy pozytywna – zadzwonimy do ciebie z informacją.