Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Electronic Control Systems S.A.

ul. Krakowska 84
32-083 Balice
małopolskie, Polska
Telefon: +48 12 658 74 36
Fax: +48 12 443 11 00
[email protected]

www.ecs.com.pl

NIP: 6782730022

YOUR FIRST CHOICE TO STEP FORWARD

Electronic Control Systems S.A. – wiodący dostawca kompleksowych usług dla liderów rynku telekomunikacyjnego w Europie.

Skutecznie wykorzystujemy długoletnie doświadczenie oferując nowoczesne rozwiązania teletechniczne. Głównym obszarem naszej działalności jest wdrażanie innowacyjnych projektów z zakresu implementacji oraz budowy infrastruktury telekomunikacyjnej i teletechnicznej dla operatorów telefonii mobilnej i liniowej. Realizujemy pełny zakres akwizycyjny, projektowy, budowlany i implementacyjny.

W naszym portfolio znajdują się projekty realizowane na terenie Polski, Szwecji, Finlandii, Danii, Litwy, Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech, Szwajcarii, Słowenii, Czech, Słowacji.

Tylko w 2020 roku Dział Projektowy przekazał ponad 1700 pozycji projektowych z różnych zakresów - projekty techniczne oraz projekty budowlane nowych stacji bazowych.

Szybki i efektywny rozwój potwierdzają zdobyte nagrody i wyróżnienia. Electronic Control Systems S.A. już kilkukrotnie otrzymał nominację do prestiżowej nagrody Gazele Biznesu, która przyznawana jest najszybciej rozwijającym się firmom. Firmę dostrzegł także magazyn Forbes, przyznając wyróżnienie Diamenty Forbesa 2015, a Dziennik Gazeta Prawna uhonorował nas wyróżnieniem Skrzydła Biznesu 2014.

Główna siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Balicach koło Krakowa, pozostałe oddziały znajdują się w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku oraz w Mülheim an der Ruhr.

STAWIAMY NA PRZYSZŁOŚĆ

Technologia i telekomunikacja podlegają ciągłym procesom rozwojowym. Internet i telefonia komórkowa stały się naszą codziennością. Pracując dla największych operatorów usprawniamy i ulepszamy zasięg sieci komórkowych. Jako wykonawca prac w projekcie POPC budujemy infrastrukturę, która zapewnia dostęp do szerokopasmowego Internetu. Dzięki naszym działaniom komunikacja staje się łatwiejsza.

DLACZEGO MY

Nowoczesne technologie są tworzone i wdrażane przez naszych najlepszych specjalistów. Wiemy, że to pracownicy są siłą napędową firmy. Ich innowacyjne rozwiązania z sukcesem implementujemy w Polsce i zagranicą. W naszej organizacji nieustannie dbamy o rozwój pracowników i stwarzamy im możliwości realizacji indywidualnych celów zawodowych. W trosce o najwyższy poziom kompetencji organizujemy szkolenia, kursy i warsztaty korzystając z usług najlepszych firm szkoleniowych w Polsce. Pomagamy w uzyskaniu certyfikacji i uprawnień zawodowych.

Jeśli interesują Cię nowoczesne rozwiązania, a świat teletechniki jest Ci szczególnie bliski, dołącz do dynamicznego zespołu ECS i razem twórzmy przyszłość.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)