Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Elavon Financial Services DAC

Puławska 17
02-515 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.elavon.pl

NIP: 2090000825

W Elavon stawiamy ludzi na pierwszym miejscu, to jedna z naszych wartości, w którą głęboko wierzymy. Dlatego też cenimy wysiłek oraz czas kandydatów i dokładamy wszelkich starań, żeby proces rekrutacji przebiegał skutecznie i w przyjaznej atmosferze.

ETAP 1

Analiza CV

Na tym etapie nasz zespół rekruterów przegląda CV, jakie spłynęły na dane ogłoszenie. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, dlatego ważne jest, aby Twoje CV było transparentne, a zawarte doświadczenia adekwatne do roli, o którą się ubiegasz. 

ETAP 2

Rozmowa telefoniczna

Drugim etapem jest krótka, maksymalnie trzydziestominutowa rozmowa z rekruterem przez telefon. Zapytamy Cię o kilka podstawowych informacji dotyczących Twojej aplikacji. Ważne jest dla nas Twoje doświadczenie, motywacja do zmiany pracy, oczekiwania finansowe oraz dostępność do podjęcia nowego zatrudnienia. Zadamy też kilka pytań w języku angielskim, aby wstępnie zweryfikować Twoją znajomość tego języka. Podczas rozmowy opowiemy Ci również więcej o stanowisku, firmie i oferowanych benefitach. Odpowiemy także na Twoje pytania dotyczące naszej oferty.  

Pamiętaj! Jeżeli nie możesz swobodnie rozmawiać w danym momencie, umów się z rekruterem na inny termin.

ETAP 3

Spotkanie rekrutacyjne

Jeżeli po wstępnej rozmowie z nami, nadal jesteś zainteresowany podjęciem współpracy, to z przyjemnością zaprosimy Cię na spotkanie do naszego biura. Spotkanie najczęściej odbywa się z kierownikiem/managerem zespołu oraz przedstawicielem działu HR. W zależności od pozycji, może się zdarzyć, że poprosimy Cię o przystąpienie do testu wiedzy lub symulowanej sytuacji. Uprzedzimy Cię o tym przed spotkaniem. 

Pamiętaj, że jest to formalna sytuacja, dlatego warto zadbać o odpowiedni ubiór, a także punktualne przybycie. 

ETAP 4

Informacja zwrotna

Po zakończeniu procesu rekrutacyjnego, rekruter skontaktuje się z Tobą, by przekazać Ci informację zwrotną po spotkaniu. Bez względu na to, czy wynik spotkania był pozytywny czy negatywny, dostaniesz od nas informację o naszej decyzji.  

ETAP 5

Propozycja współpracy

Jeżeli po spotkaniu rekrutacyjnym będziemy zdecydowani, że to Tobie chcemy zaoferować wolną pozycję, skontaktujemy się z Tobą i przekażemy szczegóły oferty. Jeśli uznasz, że warto dołączyć do Elavon i przyjmiesz naszą ofertę współpracy, udzielimy Ci wszelkich informacji i pomocy w procesie wdrożenia do pracy. Dostaniesz od nas umowę o pracę oraz inne dokumenty niezbędne do podjęcia zatrudnienia, przekażemy Ci też szczegóły dotyczące pierwszych dni pracy i szkoleń wprowadzających. We wdrożeniu do nowej roli pomoże Ci także Twój Buddy wyznaczony w ramach zespołu oraz bezpośredni przełożony. Razem z nami płynnie przejdziesz przez pierwsze miesiące pracy i bez stresu nauczysz się realizować nowe zadania.