Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Elavon Financial Services DAC

Puławska 17
02-515 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.elavon.pl

NIP: 2090000825

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Dbamy o zdrowie naszych pracowników, dlatego już od drugiego miesiąca pracy zostaniesz objęty pakietem premium w grupie LuxMed, zawierającym również opiekę stomatologiczną. Do pakietu możesz dołączyć swoich najbliższych i zapewnić rodzinie kompleksową opiekę medyczną. 

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE I PROGRAM EMERYTALNY

Pracując z nami masz możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w MetLife. Dodatkowo, możesz odkładać pieniądze na przyszłość razem z pracodawcą, w ramach programu emerytalnego dedykowanego dla naszych pracowników. 

KARTA SPORTOWA

Wspieramy zdrowy styl życia naszych pracowników, dlatego dla chętnych dofinansowujemy pakiet sportowy w ramach karty MULTISPORT.

DOFINANSOWANIE DO WYPOCZYNKU

Work-life balance jest dla nas ważny. Wspieramy finansowo pracowników, którzy zdecydują się na dłuższy (min. dwutygodniowy) wypoczynek w ciągu roku. 

BONUS ŚWIĄTECZNY

Wiemy, że święta Bożego Narodzenia to intensywny i kosztowny czas dla wielu osób, w związku z tym oferujemy przedświąteczne wsparcie finansowe dla wszystkich naszych pracowników. 

KURSY JĘZYKOWE

Pracujemy w międzynarodowym środowisku i wiemy jak ważne jest, aby swobodnie porozumiewać się w językach obcych. Uczymy się w biurze i możemy uczęszczać na zajęcia z języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego oraz norweskiego. 

ROZWÓJ ZAWODOWY

Dbamy o rozwój naszych pracowników zarówno poprzez wewnętrzne szkolenia realizowane przez pracujących u nas trenerów, jak i poprzez zewnętrzne kursy wiedzy i umiejętności miękkich. Umożliwiamy również przejścia pionowe oraz poziome w ramach struktur naszej firmy. Jasne kryteria i przejrzyste zasady wyznaczonych ścieżek karier pomagają pracownikom awansować i zwiększać otrzymywane wynagrodzenie. 

NOWOCZESNE BIURO

Zdajemy sobie sprawę, że przestrzeń, w której pracujemy ma znaczenie i wpływa na naszą pracę. Nowe biuro zapewnia nam komfortowe warunki do realizacji zadań. Ergonomiczne krzesła i regulowane biurka pozwalają na pracę w wygodnej pozycji, a strefy relaksu dają szansę się odprężyć i odpocząć podczas przerwy.  

INTEGRACJA

Jest nas dużo, ale staramy się wszyscy poznać i nawiązywać relacje nie tylko w czasie pracy. Przynajmniej raz w roku spotykamy się na imprezie integracyjnej dla wszystkich pracowników Elavon Polska a częściej widzimy się w mniejszym gronie poszczególnych zespołów. 

WOLONTARIAT PRACOWNICZY

Chciałbyś zrobić coś dobrego dla innych? Świetnie! Będziemy Cię w tym wspierać i umożliwiać wzięcie udziału w akcjach charytatywnych. Każdy z naszych pracowników ma możliwość wykorzystania 16 godzin pracy w ciągu roku na wolontariat i pomoc potrzebującym. 

PROGRAM POLECEŃ PRACOWNICZYCH

W Elavon podejmujemy szereg różnorodnych działań, aby pracownicy byli zadowoleni z codziennej pracy. Takie działania sprawiają, że pracownicy polecają naszą firmę znajomym i zachęcają ich do pracy u nas. Skuteczne polecenie zapewnia również pracownikowi bonus finansowy po kilku miesiącach pracy zatrudnionego znajomego.