Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Elavon Financial Services DAC

Puławska 17
02-515 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.elavon.pl

NIP: 2090000825

POZNAJ ELAVON

Elavon to światowy lider w obsłudze płatności bezgotówkowych, oferujemy jedne z najbardziej bezpiecznych, kompleksowych i korzystnych finansowo usług procesowania płatności dostępnych obecnie na rynku. Mamy ponad 1,3 miliona Klientów w ponad 30 krajach i zajmujemy stałe miejsce w pierwszej piątce globalnych dostawców usług płatniczych. Jesteśmy częścią U.S. Bank, piątego największego banku komercyjnego w USA, ocenianego także jako jedna z najbardziej etycznych firm na świecie (Ethisphere 2020 World's Most Ehtical companies). 

SPRAWDŹ GDZIE JESTEŚMY

Obsługujemy ponad pięć miliardów transakcji rocznie o łącznej wartości 450 mld USD. Nasz zespół liczący 3600 osób w 10 krajach podejmuje wysiłki, aby nasi Klienci mieli pewność, że ich płatności są w bezpiecznych rękach. Obszar naszego działania obejmuje Amerykę Północną i Południową, Europę, Afrykę i Azję. W Europie mamy biura w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Norwegii, w Niemczech oraz w Polsce, gdzie znajduje się największe centrum operacyjne Elavon w Europie. Działamy międzynarodowo i międzykulturowo. Nieustannie dążymy też do otwierania nowych placówek obsługujących nowych Klientów i nowe kultury. 

ZOBACZ JAKIM JESTEŚMY PRACODAWCĄ

Elavon na polskim rynku funkcjonuje już od ponad 12 lat. W tym czasie zyskaliśmy blisko 60 tysięcy zadowolonych Klientów. Za sukcesem naszej firmy stoją ludzie, dlatego w centrum naszej kultury organizacyjnej stawiamy Pracowników. W Polsce zatrudniamy obecnie ponad 800 osób i staramy się zapewnić im jak najlepsze warunki do pracy i indywidualnego rozwoju. Oferujemy m.in. dostęp do różnorodnych kursów i szkoleń, możliwości awansu zgodnie z jasno wyznaczonymi ścieżkami karier oraz przejścia wewnętrzne w ramach struktur firmy. Organizujemy także liczne inicjatywy integracyjne, społeczne i charytatywne wspierane przez wewnątrzfirmowe kluby pracownicze, podzielone na sekcje Charity, Community, Sport, Development i Health Promotion. W codziennej pracy kierujemy się takimi wartościami jak "We put people first" oraz "We do the right thing". Nasze propracownicze podejście zostało wielokrotnie docenione, a w roku 2019 już po raz czwarty zostaliśmy nagrodzeni tytułem "Solidnego Pracodawcy Roku". 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)